banner6

Yanık: Türkiye, zalimlere karşı erdemin bayrağını taşıyor

Taşmedreseli Ülkücüler Platformu Genel Başkanı Naim Yanık, “Ahlaksızlıkta, riyakârlıkta, kalleşlikte, zulümde zirve yapan zalimlere karşı Türkiye insanlığın, erdemin, şerefin, onurun, merhametin, şefkatin bayrağını taşımaktadır.” dedi.

Yanık: Türkiye, zalimlere  karşı erdemin bayrağını taşıyor

ADANA (İLKHABER) - Taşmedreseli Ülkücüler Platformu Genel Başkanı Naim Yanık, “Ahlaksızlıkta, riyakârlıkta, kalleşlikte, zulümde zirve yapan zalimlere karşı Türkiye insanlığın, erdemin, şerefin, onurun, merhametin, şefkatin bayrağını taşımaktadır.” dedi.

TAŞMEDRESELİ ÜLKÜCÜLER BÖLGE TOPLANTISI

Taşmedreseli Ülkücüler Platformu Bölge İstişare Toplantısı Adana’da icra edildi. Adana Taşmedreseli Ülkücüler Platformu Başkanı Sefer Tatlı’nın ev sahipliğinde yapılan toplantıya Genel Başkan Naim Yanık, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Platform yöneticileri ve davetliler katıldı. Adana, Osmaniye, Mersin, Kahramanmaraş, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa illerinden yöneticilerin iştirak ettiği toplantıda önemli mesajlar verildi.

NAİM YANIK: BU KADAR UZUN SÜRE SALDIRIYA MARUZ KALAN BAŞKA ÜLKE YOK

Taşmedreseli Ülkücüler Platformu Genel Başkanı Naim Yanık, Türkiye’nin beka mücadelesinin devam ettiğini belirtti. Yanık “Türk’e ve İslam’a düşman olan Haçlı-Siyonist İttifakı sömürgeci güçler, asırlardır kin ve nefretle Türkiye’ye karşı başta terör örgütleri olmak üzere diplomasi sahasında olsun, ekonomik alanda olsun her türlü silahı kullanmaktadırlar. Dünyada bu kadar uzun süre saldırıya maruz kalan başka bir devlet, başka bir millet yok.” diye konuştu.

“DEVLET BAHÇELİ, TÜRK MİLLETİNİN MEDARIİFTİHARIDIR”

Yanık şöyle devam etti: “

“Ahlaksızlıkta, riyakârlıkta, kalleşlikte, zulümde zirve yapan bu zalimlere karşın Türkiye ise insanlığın, erdemin, şerefin, onurun, merhametin, şefkatin bayrağını taşımaktadır. Bu gerçeklere rağmen, on bin kilometre ötelerden gelen işgalcilere ses çıkarmayıp, ‘Türkiye’nin Suriye’de ne işi var? YPG bize mi saldıracak, ne bekası’ diyerek Türk milletini uyutmaya, kandırmaya çalışanlar var. İhanetlerini cumhuriyet ve Atatürk maskesiyle gizlemeye çalışanları milletimiz iyi tanımalıdır. Biz Ülkücüler, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde milli beka mücadelemizin yılmaz neferleriyiz. Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in Lideri Sayın Devlet Bahçeli, Türk Milleti’nin, hepimizin medarıiftiharıdır. Aziz milletimize bu kutlu yolda canımız da, malımız da feda olsun!” şeklinde konuştu.

FUAT TOYGAR: KAHRAMANLARA KAHRAMANLIK YAPILMAZ

Taşmedreseli Ülkücüler Platformu Genel Başkan Yardımcısı Fuat Toygar da, “12 Eylül 1980 öncesi ve sonrası verdikleri mücadelelerle harekâta anlam katan, yüreklerindeki heyecan hep 18’lik delikanlılar gibi olan ak saçlı Taşmedreseli Ülkücüler hepiniz hoş geldiniz. Kahramanlara kahramanlık yapılmaz, kahramanlık destanı da okumam.” sözleriyle duygularını dile getirdi. Toygar, bu tür faaliyetlerin, bir araya gelip istişare etmenin yararlarına değindi.

SEFER TATLI : BURADA GÖNÜLLER VATAN SEVDASIYLA DİLLENİR

Adana Taşmedreseli Ülkücüler Platformu Başkanı Sefer Tatlı ise, “Ülkücü-Milliyetçi Hareketin hafızasını taşıyan Taşmedreseli ülkücüler olarak bugün burada bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Burası, Ülkücü Taşmedreselilerin dergâhıdır. Burada gönüller vatan millet sevdasıyla dillenir, Allah sevgisiyle coşar. Kederler memlekete dairdir. Kırgınlıklara yer olmaz. Burada değer, dünyalıklarla, makamla, şanla, şöhretle ölçülmez; vefa ile sadakat ile hak yolunda gösterilen dirayetle ölçülür. Hareketimizin kurucusu cennetmekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinde, ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen Lider Devlet Bahçeli’nin emrinde devletimize, milletimize hizmet yolunda yürümeye, yorulmaya ve mümkünse koşmaya devam edeceğiz.” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER