banner6

AK Parti Mardin’de STK buluşmalarına devam ediyor

AK Parti Mardin’de STK buluşmalarına devam ediyor

   ADNAN AVUKA 

MARDİN(İLKHABER)-AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetimlerinden oluşan heyet eşliğinde Mardin’de faaliyette bulunan bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler.

 

 AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetimlerinden oluşan heyet eşliğinde Artuklu Ziraat Odası Başkanlığı, İlim Yayma Cemiyeti Mardin Şubesi, Mardin Turizimciler Derneği, Mardin Esnaf Odaları Birliği, MÜSİAD Mardin Şubesi, Kadem Mardin Şubesi’ni ziyaret ederek başkan ve yönetimleriyle bir araya geldiler.

 

Gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlere değinen AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, şöyle konuştu:

“AK Parti Mardin Teşkilatı olarak çalışmalarımızı ve ziyaretlerimizi günden güne artan bir gayretle yerine getirmeye çalışıyoruz. Bizler sadece seçimden seçime vatandaşına giden bir olgudan daha çok her çalışmanın içinde yer alarak, milletiyle hemhal olmuş bir iradeyle siyasetimizi sürdürüyoruz. Bu amaçla geçen hafta sürdürdüğümüz STK ziyaretlerine bu haftada devam ederek sivil ayağın çok değerli başkan ve üyeleriyle memleketimizi ilgilendiren çeşitli konularda istişarelerde bulunuyoruz.

 

Değerli STK temsilcileriyle yaptığımız görüşmelerde tarihi kent konumunda olan Mardin'in turizminin daha da canlanması için nelerin yapılması gerektiğini görüştük. Sanayi ve ekonomik alanda Mardin'deki sanayici ve esnafların durumlarını analiz etme şansını bulduk. Gençlerimizin geleceğini şekillendirecek projelerin üretilmesi ve bir an önce hayata geçirilmesi gibi konuları ön planda tutmaya çalıştık. Yaptığımız tüm bu çalışmalar inşallah çeşitli raporlar neticesinde gerekli mercilere ivedilikle iletilecektir".

 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER