banner6

Altınoran’dan sezon açılışı

Altınoran Düşünce ve Sanat Derneği 2019-2020 etkinlik sezonunu siyasetçi ve Yazar Altan Öymen ve Ressam Etem Çalışkan’ın katılacağı törenle açacak.

Altınoran’dan sezon açılışı

ADANA (İLKHABER) - Altınoran Düşünce ve Sanat Derneği 2019-2020 etkinlik sezonunu siyasetçi ve Yazar Altan Öymen ve Ressam Etem Çalışkan’ın katılacağı törenle açacak.

Altınoran Düşünce ve Sanat Derneği Başkanı Dr. S. Haluk Uygur, “İbn-i Haldun “Coğrafya kaderdir” demiş, Ahmed Arif de “Anadoluyum ben” diyor. Toprağına, memleketinin suyuna, insanına sevdalı bir şair, Anadolu’nun şairi. Hasretin, sevdanın, dağların ve umudun şairi Ahmed Arif’i konuşacağız. Basınımızın ve siyasetimizin önemli ismi Altan Öymen ve ressam Etem Çalışkan ile birlikte gerçekleştireceğimiz bu Ahmed Arif Şöleni’de ayrıca Etem Çalışkan'ın "Senfonik Çizgiler" isimli sergisini izleyebileceğiz. Çukurovalı sanatseverleri bekleriz” dedi.

Öte yandan Altınoran Düşünce ve Sanat Derneği 2019-2020 sezonunu 24 Ekim 2019 Perşembe saat 18.30’da Adana Başkent Üniversitesi Kışla Yerleşkesi’nde açılacak.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER