banner6

Baharın gelişini şenlikle karşıladılar

Baharın gelişini şenlikle karşıladılar

MERSİN (İHA) - Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Çamlık alanında  baharın gelişi sebebiyle düzenlediği şenlikte ilçe sakinleriyle bir araya geldi.      Yoğun katılımla büyük ilgi gören program, belediye önünde kesilen kurban  etlerinden hazırlanan yemeğin ikramı ve ardından Kur’an-ı Kerim okunup dua  edilmesiyle başladı. Daha sonra yeni hizmet dönemi için seçilen belediye meclis  üyelerine plaket takdimi ile devam eden programda, çocukların güneşli havada  aileleri ile güzel vakit geçirebilmelerine ortam sağlandı. Yemek ikramı sonrasında  sahne alan sanatçı Hayrullah Kaplan’da vatandaşların eğlencesine renk kattı.  

  Etkinlikte konuşan Tollu, “Bizim işimiz hizmet etmek. Bu yüzden dünya görüşü,  statüsü ne olursa olsun bu kentte doğan, bu kentte doyan, bu kentte yaşayan her  bireye eşit hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımız, sıfır  rakımdan 2 bin 500 rakıma kadar Erdemli’nin her noktasını nakış nakış işlediler.  Tek amacımız ilçemizi hep birlikte daha güzel hale ulaştırmaktı. Bu gün geldiğimiz  nokta gösteriyor ki, ilçemizde 10 yılda önemli işlere imza atmışız. Ancak bizler  biliyoruz ki, burada bir başarı varsa, en büyük pay sizlere ait. Sizlere borçluyuz ve hizmetlerimiz kesintisiz devam edecek. Durmak yok, yorulmak yok, mazeret yok” dedi.

  Gün boyu katılımcıların gönüllerince eğlendiği programda yaptığı konuşma  sonrasında eşi Fatma Tollu’ya çiçek takdim eden Başkan Tollu, bir kez daha  kadınların toplumdaki değerine vurgu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 14:26

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42