banner6

Bahçeşihir’de barbekü şenliği

Bahçeşehir Koleji 7. Geleneksel Barbekü şenliği, Öğrenci-Veli-Okul dayanışması ile Okul Kampüsü’nde coşkuyla kutlandı. Yoğun katılımın olduğu Bahçeşehir Koleji Barbekü Şenliğinde amacın Okul- Aile ilişkisini daha da güçlendirmek olduğu ifade edilirken, şenlikte aileler de çocuklarıyla unutulmayacak, harika bir gün geçirdi.

Bahçeşihir’de barbekü şenliği

ADANA(İLKHABER)-Bahçeşehir Koleji  7. Geleneksel Barbekü şenliği, Öğrenci-Veli-Okul dayanışması ile Okul Kampüsü’nde coşkuyla kutlandı.  Yoğun katılımın olduğu Bahçeşehir Koleji Barbekü Şenliğinde amacın Okul- Aile ilişkisini daha da güçlendirmek olduğu ifade edilirken, şenlikte aileler de çocuklarıyla unutulmayacak, harika bir gün geçirdi.

Dün sabah saatlerinden itibaren Adana Bahçeşehir Koleji Kampüsüne gelmeye başlayan Veliler, çocuklarının koşup oynadığı bahçede aynı havayı teneffüs etmenin mutluluğunu yaşadılar. Saat 17.00’ye  kadar süren 7.Geleneksel Barbekü Şenliği’nde Veliler arası Tavla Turnuvası, Basketbol-Penaltı, Dart yarışmaları yapıldı. Resim Öğretmenleri rehberliğinde öğrenciler kilden tabaklar yapıp yüz boyamasına katılarak  keyifli zaman geçirdiler. Grup Es’in sahne aldığı şenlikte, Palyaço ve Sihirbaz  çocukları coşturdu. Okul-Aile ilişkisinin daha da güçlendiği şenlikte, davetliler Zumba gösterisine katılarak doyasıya eğlendiler.  Birbirinden güzel yiyecek stantlarının yer aldığı Bahçeşehir 7.Geleneksel Barbekü Şenliği, ödül törenleriyle son buldu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER