banner6

Başarı Mutlu Olmaya Yeter mi?

“Başarı Mutlu Olmaya Yeter mi? Sorusuna kendi yaşamından örneklerle yanıt veren Yazar Hale Caneroğlu,“Mutluluk Virüsü” adlı kitabını Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde okurları için imzaladı.

Başarı Mutlu Olmaya Yeter mi?

“Mutluluk Virüsü” adlı kitabı ile başarının mutlu olmak için yetmediğini anlatan Yazar Hale Caneroğlu, Adanalı okurlarıyla Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde buluştu.

Çeşitli dizilerde rol aldıktan sonra bir albüm çıkaran, çok sayıda konser veren ancak, bunca başarının mutlu olmak için yeterli olmadığını anladığında kişisel gelişime yönelen Yazar Hale Caneroğlu, kendi yaşamından da kesitler sunduğu “Mutluluk Virüsü” adlı kitabını sevenleri için imzaladı.

Optimum ve D&R iş birliğinde düzenlenen imza gününde, okurlarına hem kitaplarını imzalayan hem de sohbet edip, anı fotoğrafları çektiren Yazar Hale Caneroğlu, kitabına gösterilen ilgiye ilişkin görüşlerini dile getirirken, “Çok güzel, müthiş mesajlar alıyorum. İnsanların hayatlarına dokunduğumu hissediyorum ve kitabımı okuyanların hayatlarını değiştirmek için karar aldıklarını öğrendiğimde mutlu oluyorum” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42