banner6

Belediye Ekipleri Bozuk Yol Kalmaması İçin Çalışmalarına Hız Verdi

Tutaşı: Artuklu’da bozuk yol kalmayacak

Belediye Ekipleri Bozuk Yol Kalmaması İçin Çalışmalarına Hız Verdi

ADNAN AVUKA

MARDİN(İLKHABER)-Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçede bozuk yol kalmaması için çalışmaların hızlanacağını ve görülen tüm aksaklıkların sona erdirileceğini açıkladı.

Artuklu Belediyesi ilçenin dört bir yanında çalışmalarına hız verdi. Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’nın gerçekleştireceği projelerin yanı sıra ilçede vatandaşların beklentilerine cevap veren bir yapıda çalışmalar yapılıyor. Özellikle en çok şikayet alan konuların başında gelen yollar ile ilgili de titiz bir çalışma sürdürülüyor. Bu konuda önemli çalışmalardan birisi de 13 Mart Mahallesi 13 Mart Caddesi’nde (Emniyet Müdürlüğü arkası) gerçekleştiriliyor. Bozulan yol ekiplerce sil baştan onarılıyor.

Yol sorunu bitecek

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Amacımız ilçemizde yol sorunlarının bir daha konuşulmamak üzere bitirilmesidir” dedi. Tutaşı şöyle devam etti: “İlçemizde bütün gücümüzle çalışmalarımıza hız verdik. Gerek şahsım, gerekse tüm personelim ilçemizin sorunların tespit ediyor ve çalışmalara hız veriyor. Her konuda hassasiyet ile çalışmalarımız devam ediyor. Bizim en çok şikayet aldığımız konularından başında ise yollar geliyordu. Bu konuda da önemli bir çalışma içindeyiz”

Kırsal mahallelerde de çözüm bulacağız

Bütün aksaklıkları yerinde tespit ettiklerini vurgulayan Tutaşı, “Biz yol ile ilgili ilçemiz genelinde tespit çalışmalarımıza hız verdik. Akabinde ise hiç vakit kaybetmeden çalışmalarımıza yön verdik. Bu konuda çalışma yaptığımız noktalardan birisi de Emniyet Müdürlüğümüzün arkasında yer alan 13 Mart Caddesidir. Bu cadde sık kullanılmakla birlikte kullanılamaz hale gelmişti. Şimdi bu yolu en iyi şekilde yeniden yapıyoruz. Yol konusunda diğer mahalle ve sokaklarımızda hummalı bir çalışma içinde olacağız. Kırsal mahallelerimizin de bu yönde eksikliklerini kısa zamanda gidereceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 09:13

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42