banner6

Ceyhan’da fırın ve marketlerde maske dağıtıldı

​​​​​​​Korona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Başkan Erdem sokağa çıkma yasağından dolayı esnaflara maske dağıtarak vatandaşları salgına karşı uyardı. Ceyhan Belediyesi, korona virüsün  yayılmasının ardından ardı ardına tedbirler almaya devam ediyor. Başkan Erdem korona virüse karşı vatandaşları uyararak ve esnafı gezerek kurallara uyulması gerektiğini bir kez daha hatırlattı.

Ceyhan’da fırın ve marketlerde maske dağıtıldı

ADANA (İLKHABER) - Korona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Başkan Erdem sokağa çıkma yasağından dolayı esnaflara maske dağıtarak vatandaşları salgına karşı uyardı.

Ceyhan Belediyesi, korona virüsün  yayılmasının ardından ardı ardına tedbirler almaya devam ediyor. Başkan Erdem korona virüse karşı vatandaşları uyararak ve esnafı gezerek kurallara uyulması gerektiğini bir kez daha hatırlattı.

Esnafı  gezerek vatandaşlara maske dağıtan ve sorunlarını dinleyen Başkan Hülya Erdem; " Yaptığımız çalışmalarla vatandaşlarımızı virüs salgınına karşı bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Halkımızın sağlığını korumak için her türlü tedbiri alıyoruz. Halkımızın sağlığının korunması için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Özellikle esnaflarımıza maske dağıtımını uzun süredir yapıyoruz. Yaptığımız bu çalışmaların tamamı halkımızın sağlığını koruyup, korona virüsün yayılmasına engel olmak içindir. Ceyhan'ımızın caddelerinde, sokaklarında, parklarında ve meydanlarda maskesiz dolaşacağımız sağlıklı, güzel günlerin umuduyla bütün hemşehrilerimizin salgına karşı maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmelerini istiyoruz" dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER