banner6

Demirtaş, sağlıkçıların bayramını kutladı

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş ile eşi Beyhan Demirtaş, Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının bayramını kutladı ve karanfil verdi. Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş, Mardin Devlet Hastanesi’nde mesai başındaki sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp, sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını söyledi.

Demirtaş, sağlıkçıların  bayramını kutladı

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş ile eşi Beyhan Demirtaş, Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının bayramını kutladı ve karanfil verdi.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş, Mardin Devlet Hastanesi’nde mesai başındaki sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp, sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını söyledi.

Daha sonra serviste bulunan hastaları ziyaret eden Vali Demirtaş, Sağlık Müdürü Saffet Yavuz Mardin  il Jandarma komutanı Tuğgeneral Halil Şen, İl Emniyet Müdürü M İlker Emir Ak Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, geçmiş olsun dileklerinde bulunarak ramazan bayramlarını tebrik ettiler.

Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının vatandaşa hizmet için ailelerinden uzak kaldıklarını vurgulayan Vali Demirtaş, “Sağlık teşkilatı gerçekten hep vatandaşımızı öncelediler. Şu ana kadar gerçekten vatandaşlarımıza hizmet etmek için çocuklarından ve ailelerinden uzak kaldılar. Onlara ben çok teşekkür ediyorum. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum. Tüm Mardin halkı adına hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kısıtlama kurallarına bayram sonrasına kadar riayet edilirse Mardin’de vakaların daha da azalacağını belirten Vali Demirtaş, “Biliyorsunuz tam kapanma sürecine girdik. Vatandaşlarımız bugüne kadar kurallara çok güzel bir şekilde uydular. İnşallah bundan sonra da bu kuralları bayram sonrasına kadar da götürürsek bu vaka sayılarının çok daha azalacağını düşünüyorum. İnşallah tekrardan mavi kategoriye gireceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Mardin’de kurallara daha iyi bir şeklide uymaları konusunda çağrıda bulunan Vali Demirtaş, “Tüm vatandaşlarımıza buradan daha dikkatli olmalarını ve bu kurallara daha güzel bir şekilde uymalarını rica ediyorum. Aynı zamanda tüm Mardinli hemşerilerimizin ve vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42