banner6

 Eğlencenin kapıları Jolly Joker ile aralanacak

 Eğlencenin kapıları Jolly Joker ile aralanacak

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Jolly Joker kurucu ortağı İbrahim Sayın ve Jolly Joker Adana ortağı Mehmet Çabuk, Adana’da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda 15 Kasım Cuma günü Funda Arar konseriyle Adanalılarla buluşacağını duyuruldu.

Canlı müzik performanslarının vazgeçilmez adresi Jolly Joker, müziği herkes için erişilebilir kılmaya devam ediyor. Türkiye genelinde 9 şubesi ile müziğe herkesin erişmesini sağlayan Jolly Joker,  Adana’da eğlence hayatını şekillendirmeye geliyor. Çeşitli müzik türlerinden pek çok sanatçıyı Adanalılar ile buluşturacak mekân, konumu ve teknik imkanları ile de fark yaratıyor. En iyi ses ve ışık ekipmanlarıyla canlı müzik deneyiminin standartlarını yükseltecek Jolly Joker, 1.200 kişilik kapasite ile misafirlerine güvenli ve konforlu bir ortam sunacak.

Adana’da bir otelde düzenlenen basın toplantısında konuşan İbrahim Sayın, firmaları hakkında bilgiler vererek sözlerine başladı. En çok franchise teklifinin geldiği ilin Adana olduğu vurgulayan   Sayın, “Jolly Joker markasını Adana’ya getirdiğimiz için çok mutluyum. Adana’ya birçok kez gelmiş, şehrin nabzını tutmuş ve burayı deneyimlemiş biri olarak, bu şehrin potansiyelini çok iyi biliyorum. Umuyorum Jolly Joker Adanalılar sahiplendiği, güzel bir şekilde eğlenebildiği bir mekan olur ve şehrin sosyal yaşamına önemli katkılar sağlar.” dedi.

Jolly Joker Adana’nın ortaklarından Mehmet Çabuk ise, Jolly Joker kalitesini Adana halkı ile buluşturdukları için çok mutlu olduğunu belirterek, “ “İşletmeci kökenli biri olarak Jolly Joker kalitesini Adana halkı ile buluşturduğumuz için çok mutluyum. Hep beraber çok güzel işlere imza atacağız, 15 Kasım’daki Funda Arar konserini dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 

Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sayın ve Çubuk, merak edilen konulara tek tek yanıt verdi. 

İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep, Antalya, İzmir ve Mersin’den sonra Adana’ya da taptaze bir enerji getirecek olan Jolly Joker, açılış konserinde 15 Kasım’da Funda Arar’ı ağırlıyor. Adana eğlence hayatına büyük katkılar sunacak mekân, yıl boyunca Türkiye’nin sevilen sanatçılarını, müzikseverler ile buluşturacak. Jolly Joker Kasım programında Funda Arar, Ümit Besen & Pamela, Yaşar, Berkay, Rubato, Mabel Matiz ve Tan Taşcı’yı ağırlayacak. Türkiye’nin en sevilen sanatçıları, şarkılarını Adanalı hayranları için söyleyecek.

Jolly Joker Adana’da gerçekleşecek konserlerin biletleri Biletix’ten ve etkinlik gişesinden satın alınabiliyor.

JOLLY JOKER ADANA PROGRAMI

Tarih

Sanatçı

15 Kasım Cuma

Funda Arar

16 Kasım Cumartesi

Ümit Besen & Pamela

22 Kasım Cuma

Yaşar

23 Kasım Cumartesi

Berkay

27 Kasım Çarşamba

Rubato

29 Kasım Cuma

Mabel Matiz

30 Kasım Cumartesi

Tan Taşcı

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER