banner6

“Hedefimiz; müşteri memnuniyeti”

“Hedefimiz; müşteri memnuniyeti”

ADANA (İLKHABER) - Adana’da  inşaat sektöründe yer alan Truva İnşaat Pazarlama ve Krom Bordür Şirketi, müteahhitler ile diğer müşterilerine öğle yemeği verdi. Şirket sahibi Zeki Ateşok ve Mustafa Kırgıl, amaçlarının kendileriyle işbirliği içerisinde olan müşterilerinin memnuniyeti olduğunu belirtti.

“GÜVENİLİRLİKTE İLK SIRALARDA OLMAK İSTİYORUZ”

Geçtiğimiz Cuma günü verilen yemekle ilgili görüşlerini açıklayan Truva İnşaat Pazarlama ve Krom Bordür Şirketi sahipleri Zeki Ateşok ve Mustafa Kırgıl, şirketlerinin hedefinin kaliteli inşaat malzemelerini müşterilerine sunmak, inşaat sektöründe güvenilirlik konusunda en ön sıralarda yer almak istediklerini söylediler. 

YEMEKTE KEYİFLİ DAKİKALAR YAŞANDI

Adana Metal Sanayi’de bulunan ve Truva İnşaat Pazarlama ve Krom Bordür Şirketi’nde verilen ve Kuranın da okutulduğu yemeğe katılanlara teşekkür eden Ateşok ve Kırgıl, müteahhit ve diğer müşterilerle bundan sonra daha sık bir araya geleceklerini söylediler. Keyifli dakikaların yaşandığı yemeğe Mer Yapı İnşaat, Haydaroğlu İnşaat, Oskar Bims, Mehmet Şahin İnşaat, Öz Çelik İnşaat, Tarhanlar Ticaret, Tekkan Ticaret, Ledeyra Ticaret, Ac Malimüşavir, Cengiz İnşaat, Polat Kum, Semcan İnşaat, Yaser İnşaat, Tarakçıoğlu İnşaat, Demiroğlu Konut, Efe Lojistik ve Demiroğlu İnşaat gibi sektörün Adana’nın önde gelen firmaları  katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER