banner6

M1 Adana’dan bir sosyal sorumluluk projesi daha

Akdeniz Disleksi Derneği’nin 2019 Disleksi Farkındalık Haftası programı bu yıl M1 Adana AVM’de gerçekleşti.

M1 Adana’dan bir sosyal sorumluluk projesi daha

ADANA(İLKHABER)-Akdeniz Disleksi Derneği’nin 2019 Disleksi Farkındalık Haftası programı bu yıl M1 Adana AVM’de gerçekleşti.

 

M1 Adana AVM alışveriş, sanat, kültür, eğlence ile ilgili yapmış olduğu etkinliklerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. En sık rastlanan öğrenme bozukluklarından biri olan disleksiye (öğrenme güçlüğü) dikkat çekmek için Akdeniz Dileksi Derneği  M1 Adana AVM’de etkinlikler düzenledi. Disleksi, matematikte öğrenme güçlüğü, dikkat dağınıklığı, derslere karşı isteksizlik, lisanslı prep programı, drama, okuduğunu anlama problemleri, okuma yazma problemleri, zihin haritaları, attentioner ve yoga gibi konularda sosyal farkındalık faaliyetleri yürüten Akdeniz Disleksi Derneği, dernek başkanı Ayşe Ünal ve dernek yönetimi ile birlikte M1 Adana AVM’de etkinlik düzenlediler. Disleksi farkındalık eğitimi kapsamında dans gösterileri, yüz boyama, halk oyunları,  yoga ve ücretsiz disleksi testi gibi faaliyetler M1 Adana AVM misafirleri için gerçekleştirildi. M1 Adana AVM misafirlerinin ilgi ve merakla takip ettiği  etkinliğe Adana Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı’nın da katılması ile Avm misafirleri hem sosyal farkındalık yaşadılar hem de bando takımının çalmış olduğu şarkılar ile keyifli dakikalar yaşadılar. Yoğun ilgi ve kalabalığın kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Akdeniz Disleksi Derneği yönetimi M1 Adana AVM yönetimi’ne bu etkinlikte kendilerine vemiş olduğu destek adına teşekkür ettiler.

M1 Adana Alışveriş Merkezi'nin etkinlik programı ve kampanya detaylarından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilir, mobil uygulamayı apple store ve google play üzerinden  indirebilir ya da internet sitesini inceleyebilirsiniz.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42