banner6

Milli Beka Hareketi Gazetemizi ziyaret etti

Milli Beka Hareketi  Gazetemizi ziyaret etti

 

ADANA(İLKHABER)-Milli Beka Hareketi Yönetim Kurulu Üyeleri Gazetemizi ziyaret ederek, Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile görüştü.

Türkiye’nin birlik ve beraberliği için kurulan ve kardeşlik tohumlarının daha da gelişip yeşertilmesini hedefleyen Milli Beka Hareketi  Adana il Başkanı Mehmet Şen,  Başkan Yardımcısı Abdullah Ünsal ile Yönetim Kurulu Üyeleri Muhittin Acar, Mecit İnce ve Halil Bora gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile bir süre görüşen Milli Beka Hareketi yöneticileri Milli Beka Hareketinin kuruluş amacı ve hedeflerini anlattı.. Çok güzel işlere imza atmak için kurulduklarını Türkiye’nin her noktasında birlik ve beraberliğin güçlendirilmesi,, kardeşlik duygularının yeşertilip, yaşatılması için çalışacaklarını belirten Milli Beka Hareketi Adana il Başkanı Mehmet Şen, Türkiye’nin 81 il ve ilçesinde örgütlenmeyi hedeflediklerini, şu anda Türkiye’nin çok sayıda il ve ilçesinde örgütlenmelerini tamamladıklarını belirtti.

Hiç bir siyasi parti ve derneklere bağlı olmaksızın Türkiye sevdalısı olarak bu oluşumun içine girdiklerini ve ay-yıldızlı bayrağın etrafında toplandıklarını dile getiren Şen,  kendilerini “Türk devletinin lideri, Başkomutanımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahadet talimatını bekleyen neferler” olarak tanımladı.

İLKHABER Gazetesi imtiyaz Sahibi Halil Arslan, “Türkiye için çarpan kalpler var oldukça, Türkiye sevdalıları var oldukça, bu ülkeye zarar vermeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Çıktığınız bu kutsal yolda başarı dileklerimi sunuyorum” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42