banner6

Nasrettin Hoca Anaokulu'nda 23 Nisan Şenliği

Nasrettin Hoca Anaokulu'nda 23 Nisan Şenliği

TEVFİK DİNÇKALMIŞ
ADANA (İLKHABER)-23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Nasrettin Anaokulu'nda da coşkuyla kutlandı.  
 Nasrettin Hoca Anaokulu 23 Nisan Şenliği Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler için bir dakikalık saygı duruşu akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
 Nasrettin Hoca Anaokulu 23 Nisan özel programıyla bayrama renkli bir fark kattı. Evliya Çelebi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda yapılan programda veliler çocuklarını bu özel ve mutlu günde yalnız bırakmadılar. Coşkulu geçen 23 Nisan törenine Okul Müdürü Erhan Karakılçık, Müdür Yardımcısı Ahmet Taş, sınıf öğretmenleri ve çok sayıda öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Okul Müdürü Erhan Karakılçık, bu anlamlı ve özel günde yaptığı konuşmada, “Biz Nasrettin Hoca Anaokulu olarak büyük bir aileyiz. Geleceği şekillendirme sorumluluğunun bilincinde olan donanımlı sevgi dolu ve enerjik bir ekip çalışmamız ortaya mükemmel sonuçlar çıkarıyoruz. Çocuklarımız güzel bir gün geçirdiler onlar mutlu oldukça bizlerde mutlu oluruz. Eğitime önem verdiğimiz kadar onların daha iyi yetişmesi içinde eğitimli kadromuzla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öğretmenlerime bu önemli gün için verdikleri emeklerinden dolayı, velilere de desteklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Minikler 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşku, gurur ve heyecanla kutladılar. Pırıl pırıl giysileriyle ezberledikleri şiirlerle, şarkılarla, yöresel halk oyunlarıyla izleyenleri büyüleyen minikler sık sık alkış aldı. 23 Nisan etkinlikleri şenlik havasında kutlandı. Miniklerin öğretmenleri gözetimi altında hazırladıkları gösterilerle sahnede adeta şov yaptılar. Veliler ise çocukların sevinç ve mutluluğuna ortak olurken etkinlik sonunda minikler ayakta alkışladılar.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 14:43

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42