banner6

Örnek ziyaretler

Örnek ziyaretler

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Barbaros Mahallesi Muhtar Adayı olan Gelinkayalı Mecit İnce, 31 Mart Yerel Seçimlerinde aday olduğunu mahalleye  ve komşu mahallesi olan Bey Mahallesi’ne muhtar seçilen isimlere nezaket ziyaretinde bulundu.

Barbaros Mahallesi’nde 31 Mart seçimlerinin ardından örnek bir centilmenlik davranışı gerçekleşti. Barbaros mahallesi muhtar adayı olan ancak seçimi kazanamayan Mecit İnce, seçimi kazanarak mahalleye muhtar olan Abdülbaki Aybay’ı muhtarlık binasında ziyaret etti.  Rakibine hayırlı olsun dileklerinde bulunan İnce, çiçek takdim etti. Mecit İnce, mahallelerine en iyi hizmetin gelmesi için aday olduklarını, mahallelinin teveccüh gösterdiği kişinin de seçildiğini anlattı. Tekrar hayırlı olsun temennisinde bulunan İnce, Aybay’a başarılar diledi.

Barbaros Mahallesi Muhtarı Abdulbaki Aybay ise, İnce’ye ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini sunarak, hep birlikte mahalleleri ve mahalle halkı için çalışacaklarını söyledi.

BEY MAHALLE MUHTARI DA ZİYARET EDİLDİ

Barbaros Mahallesi Muhtar Adayı Mecit İnce, daha sonra ise komşu mahalleleri olan Bey Mahallesi Muhtarı Şahin Özbingöl’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Hoş sohbetlerin gerçekleştiği ziyarette, her iki taraf birbirlerine iyi niyetlerini aktardı. İnce, Bingöl’e görevinin hayırlı olmasını diledi. Bingöl, ise bu ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek İnce’ye teşekkürlerini sundu.

Ziyaretlerde, Gelinkayalılar Dernek Başkanı Zeki Turgut ve Süleyman Toprak’da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 12:42

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42