banner6

QNB Finansbank Uluslararası Adana Tarım Fuarı’nda üreticilere benzersiz fırsatlar sunacak

Global gücü ve yaygın şube ağıyla müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank, 5-9 Kasım 2019 tarihlerinde 13. Uluslararası Adana Tarım Fuarı’nda 200 binden fazla üreticiye avantajlı faiz oranları sunduğu CardFinans TarımKart’ı anlatacak. Banka, 7 Kasım’da Finansal Okuryazarlık Projesi kapsamında finansal okuryazarlık eğitimi de vermesinin yanı sıra e-Fatura’ya geçmesi zorunlu olan işletmelere ve üreticilere e-Dönüşüm hizmetlerini ücretsiz sunacak.

QNB Finansbank Uluslararası Adana Tarım Fuarı’nda üreticilere benzersiz fırsatlar sunacak

QNB Finansbank, Akdeniz’in en büyük deltası Çukurova Bölgesi’nde bu yıl 13.’sü düzenlenecek Uluslararası Adana Tarım Fuarı’nda 200 binden fazla üreticiye TarımKart’ı anlatacak. Fuar 5-9 Kasım 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Banka, fuarda özellikle çiftçilere özel, avantajlı faiz oranları sunmanın ve CardFinans TarımKart’ı anlatmanın yanı sıra bankanın 2016 yılında başladığı Finansal Okuryazarlık Projesi kapsamında çiftçilere fuarın üçüncü günü Frankfurt Okulu eğitmenleri tarafından finansal okuryazarlık konusunda danışmanlık verecek.

QNB Finansbank’tan tarım sektörüne e-Dönüşüm fırsatı

Gelir İdaresi tarafından tebliğ edilen, e-Fatura’ya geçmesi zorunlu olan üretici ve firmalara destek olmak amacıyla e-Dönüşüm hizmeti, QNB Finansbank tarafından ücretsiz olarak sunulacak. Geçtiğimiz ay banka tarafından hayata geçirilen Dijital Köprü projesi kapsamında; e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye’den oluşan e-Dönüşüm Paketini QNB Finansbank müşterisi olan ya da olacak üreticilere hiçbir koşul aramadan ilk etapta 2022 yılına kadar ücretsiz olarak sunacak.

 CardFinans TarımKart fırsatlarıyla çiftçilerin hayatları kolaylaşıyor

Çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla hayata geçirilen CardFinans TarımKart ile çiftçiler, anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde 6 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanarak, ödemelerini hasat tarihlerine kadar erteleyebiliyor.

Bu faydalara ek olarak, TarımKart sahibi çiftçiler 7/24 tüm QNB Finansbank ATM’lerinden 2 yıla varan vade ile taksitli ticarikredi kullanabilir ve ihtiyaç duydukları her an ATM’den Kredili Mevduat Hesaplarına ulaşarak nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebilirler. Aylık düzenli geliri olmayan çiftçiler, SGK & BAĞ-KUR prim ödemeleri için CardFinans TarımKart ile otomatik ödeme talimatı verebilir, aylık prim borçlarını yılda bir defa hasat tarihlerinde ödeyebilirler.

CardFinans TarımKart’tan 30 Çiftçimize 1.000 TL’lik Akaryakıt Hediye Çeki! 1 Kasım 2019-31 Aralık tarihleri arasında CardFinans TarımKart sahibi üreticilerimiz kampanya boyunca toplamda her 1.000 TL alışverişi için bir  çekiliş hakkı kazanacak!. Çekiliş ile belirlenecek 30 talihli 1.000 TL değerinde akaryakıt hediye çeki kazanacak. Kampanya boyunca her katılımcı en fazla 10 çekiliş hakkı kazanacak. En çok alışveriş yapan üretici en fazla şansa sahip olacak. Ayrıca fuar esnasında kart başvurusu yapıp, Aralık ayı sonuna kadar alışveriş yapan tüm üreticiler de çekilişe katılma hakkına sahip olacak. İki ay sürecek kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecek.

QNB Finansbank çiftçilere finansman desteğine devam ediyor

QNB Finansbank Tarım Bankacılığı Direktörü Hakan Çağlar, yaptığı açıklamada son üç yıl içerisinde üreticilere ve tarımsal alanda faaliyet gösteren tedarikçilere 7 milyar TL’nin üzerinde finansman desteği sağladıklarına dikkat çekerek, “QNB Finansbank olarak tarım sektöründe faaliyet gösteren yaklaşık 120 bin üreticiye hizmet veriyoruz. Aynı zamanda 2019 yılının ilk on ayında 2 milyar TL kredi kullandırarak üreticilerimizin finansman ihtiyaçlarına destek verdik.” dedi. Öncelikli hedeflerinin CardFinans TarımKart sahibi olan üretici sayısını artırmak ve sektörün üzerinde bir büyüme sağlayarak yeni ürün ve hizmetleriyle çok daha fazla sayıda çiftçiye ulaşmak olduğunun altını çizen Çağlar, “Türkiye’deki çiftçilerin yaklaşık yüzde 57’si kredi kartı kullanıcısı. Daha da gelişecek kartlı ödeme sistemlerinin sektör açısından büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Bu nedenle; tarımsal girdi ihtiyaçlarını çok avantajlı alışveriş imkanları ile karşılanabilmesi için sunduğumuz CardFinans TarımKartımızı yine üreticilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri çerçevesinde tasarladık. QNB Finansbank olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42