banner6

Şok uygulamalar sürüyor

Şok uygulamalarda bir haftada çok sayıda silah ve aranan şahıslar yakalandı. Adana’da genel güvenlik ve asayişin temini açısından uygulanan tedbirler kapsamında yapılan şok uygulamalar devam ediyor. Gece gündüz demeden görevlerinin başında olan Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 12 -18 Nisan tarihleri arasında il genelinde yapılan şok uygulamalarda çok sayıda silah ele geçirildi.

Şok uygulamalar sürüyor

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - Şok uygulamalarda bir haftada çok sayıda silah ve aranan şahıslar yakalandı.

Adana’da genel güvenlik ve asayişin temini açısından uygulanan tedbirler kapsamında yapılan şok uygulamalar devam ediyor. Gece gündüz demeden görevlerinin başında olan Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 12 -18 Nisan tarihleri arasında il genelinde yapılan şok uygulamalarda çok sayıda silah ele geçirildi.

18 adet ruhsatsız tabanca, 9 adet ruhsatsız tüfek, 2 adet kuru sıkı tabanca, 189 adet fişek ve 4 adet kartuş ele geçirildi. Uygulamalarda 12 adet çalıntı motosiklet, 1 adet çalıntı elektrikli bisiklet yakalandı. Yasadışı kumar ve bahis oynattığı tespit edilen 5 işyerine yasal işlem yapıldı. Ayrıca aranan şahıslarda bu uygulamalarda yakalandı. Çeşitli suçlardan aranması olan toplam 296 kişi bu uygulamalarda yakalandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 18:26

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER