banner6

Sözlü'den Başkan Aslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sözlü'den Başkan Aslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

ADANA – Geçmiş dönem Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı’da seçimi yüzde 70 oy oranıyla ikinci defa kazanan Cumhur İttifakı adayı Saadettin Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hüseyin Sözlü’yü belediye binası önünde meclis üyeleri ve personellerle birlikte karşılayan Başkan Aslan, ardından Sözlü’yle birlikte başkanlık makamına geçtiler.

Karaisalı’ya 5 yıl boyunca önemli ve kalıcı hizmetler yapan Sözlü’ye teşekkür eden Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan yaptığı açıklamada, “Karaisalı’mızın fahri hemşehrisi Hüseyin Sözlü’ye nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Karaisalı benim ikinci memleketim diyen Sözlü başkanımla birlikte ilçemize büyük hizmetler yaptık. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Başkan Aslan, konuşmasının ardından ise Hüseyin Sözlü’ye doğum günü sürprizi yaptı.

Geçmiş dönem Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise açıklamalarında, “ Yeni dönem için hayırlı olsun ziyaretine geldiğim Karaisalı Belediye Başkanımız Saadettin Aslan’ın makamında doğum günü sürprizi ile karşılaştım. Başkanımıza, kıymetli mesai arkadaşlarına ve doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ediyorum. Başkanımızın dediği gibi Karaisalı benim ikinci memleketim. Başkanımızla ve Karaisalı’lı hemşehrilerimizle bundan sonra da sürekli iletişim halinde olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 10:32

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42