banner6

Vali Demirtaş’tan seri ziyaret

Vali Mahmut Demirtaş, Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile aynı bölgede bulunan semt pazarı alanını ziyaret etti. Seyhan Kaymakam Vekili Mustafa Yavuz, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın da hazır bulunduğu Emniyet Müdürlüğü ziyareti sırasında, Vali Demirtaş ilçede gerçekleştirilen emniyet ve asayiş çalışmalarıyla ilçenin genel durumu hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Vali Demirtaş’tan seri ziyaret

ADANA (İLKHABER) - Vali Mahmut Demirtaş, Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile aynı bölgede bulunan semt pazarı alanını ziyaret etti.

Seyhan Kaymakam Vekili Mustafa Yavuz, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın da hazır bulunduğu Emniyet Müdürlüğü ziyareti sırasında, Vali Demirtaş ilçede gerçekleştirilen emniyet ve asayiş çalışmalarıyla ilçenin genel durumu hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Gerçekleştirdiği incelemenin ardından yapılan çalışmalar hakkında genel bir durum değerlendirmesinde bulunan Vali Demirtaş,  Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli personele çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından emniyet binası yakınında bulunan semt pazarı alanında da incelemede bulunan Vali Demirtaş, alan hakkında detaylı bilgi aldı ve yetkililere verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür etti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER