TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

#Adana 1954 Fk

İLKHABER-Gazetesi - Adana 1954 Fk haberleri, son dakika gelişmeleri, detaylı bilgiler ve tüm gelişmeler, Adana 1954 Fk haber sayfasında canlı gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Eyyüphan Şahin: Adana'nın ayıbı, Tarsus'ta maç oynamak Haber

Eyyüphan Şahin: Adana'nın ayıbı, Tarsus'ta maç oynamak

Büyük bir mücadelenin ardından TFF 3.Lig 4.Grup'ta şampiyonluğa ulaşan Bitexen Adana 1954 FK, bu sevinci taraftarlarıyla paylaştı. Şampiyonluk sevincini dile getireren Bitexen Adana 1954 FK Yönetim Kurulu Üyesi Eyyüphan Şahin, "Bir Adana takımının maçlarını Tarsus'ta oynaması, Adana'nın ayıbıdır. Yeni sezon öncesinde maçlarımızı oynamayı hedeflediğimiz Ali Hoşfikirer Stadı'nın biran önce lig oynanacak kriterlere gelmesini bekliyoruz." dedi. Şahin, bu konudaki hassasiyetlerini dile getirerek, Adana'nın futbola ve Bitexen Adana 1954 FK'ya sahip çıkması gerektiğini vurguladı. HEDEF BİRİNCİ LİG Başkan Menderes Kutlu'nun hedefleri doğrultusunda yollarına devam ettiklerini ifade ederek, yeni sezondaki hedeflerinin de şampiyonluk olduğunu söyleyen Şahin, "Yeni sezonda hedefimiz yine şampiyonluk. Takımımızı birinci lige taşımak adına oldukça kararlıyız. Onurlu mücadelemizde herkesin desteğini yanımızda görmeyi çok istiyoruz." ifadelerini kullandı. Şahin, bu hedef doğrultusunda transfer çalışmalarının da başladığını ve en kısa sürede en iyi kadroyu oluşturmak için çaba göstereceklerini belirtti. TARAFTAR DESTEĞİ BEKLENİYOR Şampiyonluk coşkusu yaşayan Bitexen Adana 1954 FK yönetimi, taraftarlardan da büyük destek bekliyor. Kulüp yetkilileri, taraftarların desteğiyle daha büyük başarılara imza atabileceklerine inandıklarını açıkladı. 2. LİG'E YÜKSELEN TURUNCU-BEYAZLILAR MAÇLARINI ADANA'DA OYNAMAK İSTİYOR Geçtiğimiz günlerde Bitexen Adana 1954 FK Başkanı Menderes Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali Hoşfikirer Stadı'nın yeni sezona yetiştirilmesi için destek beklediklerini açıklamıştı. Bu yıl TFF 3.Lig 4.Grupta şampiyonluk yaşayan ve 2. Lig'e yükselen Turuncu-Beyazlı ekip, maçlarını da Adana'da oynamak istiyor. STADIN LİG KRİTERLERİNE UYGUN HALE GETİRİLMESİ GEREKİYOR Ali Hoşfikirer Stadı'nın lig oynanacak kriterlere uygun hale getirilmesi için gerekli ödeneklerin beklendiğini belirten Başkan Menderes Kutlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den bu konuda destek talep etti. Kutlu, "Sayın Devlet Bahçeli'nin kentimize bir stat kazandırması bizleri çok mutlu eder. Halkın takımıyız. Muhteşem taraftarlarımız da stadımızın biran önce yetiştirilmesini bekliyorlar" dedi.

Bitexen Adana 1954 FK U-18 Takımı Nevşehir'de grup şampiyonu oldu Haber

Bitexen Adana 1954 FK U-18 Takımı Nevşehir'de grup şampiyonu oldu

Bitexen Adana 1954 FK'nın U-18 takımı, fırtına gibi esmeye devam ediyor. Adana Şampiyonluğuna imza atan Turuncu-Beyazlı ekip, Nevşehir'de Grup Şampiyonluğuna da ulaştı. 07-10 Mayıs 2024 tarihlerinde Kayseri'de gerçekleşecek olan Grup Müsabakalarına iddialı hazırlanan Bitexen Adana 1954 FK'nın U-18 takımı, burada Ankara Sincan Belediye, Ankara Gölbaşı Belediye, Adana Çukurova Press Havuzlubahçe, Niğde Belediye ve Samsun Çarşamba ekipleri ile karşılaşacak. HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU Turuncu-Beyazlı ekibin Altyapı Teknik Sorumlusu Reşat Yılmaz, başarıya imza atan takımını tebrik etti. Yılmaz, "Bu başarımızı her daim yanımızda olan başkanımız Menderes Kutlu ile yönetim kurulu üyelerimize armağan ediyorum. Başarımız dur-durak bilmeden devam ediyor. Hedef Türkiye Şampiyonluğu. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz" şeklinde konuştu. Yılmaz, başarının arkasındaki sırrı ise şu şekilde açıkladı: "Başarımızın temelinde disiplinli ve planlı bir çalışma yatıyor. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Bu sayede hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz." ADANA'DAN TÜRKİYE'YE Bitexen Adana 1954 FK'nın U-18 takımı, Adana futboluna büyük bir gurur yaşatıyor. Turuncu-Beyazlı ekip, Kayseri'de yapılacak Grup Müsabakaları'nda da başarılı sonuçlar alarak Türkiye Şampiyonluğu'na uzanmak istiyor.

Taner Yüksel: Yeni sezonda herkesin desteğine ihtiyacımız var Haber

Taner Yüksel: Yeni sezonda herkesin desteğine ihtiyacımız var

Bitexen Adana 1954 FK'nın Yönetim Kurulu Üyesi Taner Yüksel, TFF 3.Lig 4.Grup'ta aldıkları şampiyonluk sonrası yaptığı açıklamada, büyük bir mücadelenin ardından başarıya ulaştıklarını ve yeni sezonda herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi. "ADANA'YI AYAĞA KALDIRDIK" Taner Yüksel, ligdeki başarılı sonuçlarla Adana'yı ayağa kaldırdıklarını belirterek, "Bir sezonun emeğini şampiyonlukla bütünleştirdik. Yeni sezonda herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Başkanımız Menderes Kutlu'nun hedefleri doğrultusunda daha yapacağımız çok işler var. Gün birlik günüdür ve kenetle zamanıdır" dedi. TEKNİK KADRO, FUTBOLCULAR VE TARAFTARLARA TEŞEKKÜR Şampiyonlukta büyük bir emeği geçen teknik kadro, futbolcular ve taraftarlarını kutlayan Taner Yüksel, "Emek ve özveri olmadan asla ama asla başarı olmaz. Biz kulüp olarak emeğimizin karşılığını aldık. Durmak yok mücadeleye devam. Yeni sezonda da istikrarlı sonuçlar alarak, Adana'mıza heyecan yaşatmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu. BAŞARIYA ODAKLANMA Yüksel, yeni sezonda da başarıya odaklandıklarını ve daha üst ligleri hedeflediklerini vurguladı. Bu hedeflere ulaşmak için tüm Adana'nın desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti. Bitexen Adana 1954 FK, TFF 3.Lig'de aldığı şampiyonluk ile 2.Lig'e yükselme başarısı göstermişti. Yeni sezonda ise 2.Lig'de de başarılı bir mücadele ortaya koyarak 1.Lig'e yükselmeyi hedefliyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.