(İLKHABER) - 18 yıl önce “Uçmak herkesin hakkı” diyerek yola çıkan Pegasus Hava Yolları, Cumhuriyet’in 100. yılında göklere taşıyacağı 100. uçağı “Cumhuriyet”i kutlamak için hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı.

Cumhuriyet’in 100. yılında unutulmaz bir iz bırakma hedefiyle “Her adım geleceğe, 100’ümüz Cumhuriyet’e…” sloganlıyla hazırlanan 360° kampanyanın ana reklam filmi, yaklaşık 100 kişilik bir ekip tarafından 2 günlük sürede çekildi.

Başarılı sanatçı Halit Ergenç’in seslendirdiği filmde, yardımcı pilot ve kabin ekibi olarak Pegasus çalışanları rol aldı.

2024 Milli Piyango İkramiyesi ne kadar? En çok piyango çıkan şehirler neresi? İşte tüm merak edilenler... 2024 Milli Piyango İkramiyesi ne kadar? En çok piyango çıkan şehirler neresi? İşte tüm merak edilenler...

Pegasus’un kanatlarında cesaret, gücünde hürriyet olduğuna dikkat çeken filmde, Pegasus’un kuruluşu itibarıyla Cumhuriyet değerlerini benimseyen ve bu yolda ilerleyen bir marka oluşu ve bu duruşun şirketin büyümesine etkisi vurgulanıyor.