AYDIN GÖKÇEOĞLU

Ayhan Barut, Gazi Meclis'te yemin etti Ayhan Barut, Gazi Meclis'te yemin etti

ADANA (İLKHABER)- MHP Adana, mahalle-mahalle toplantılar düzenliyor. Hem saha da hem de gönüllerde büyüdüklerini söyleyen MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “MHP olarak Adana’da büyük bir rüzgâr yakaladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da yeniden seçeceğiz. Kusura bakmasınlar, masa başı anketçilerini yine üzeceğiz ama bu sefer daha büyük farkla.” dedi.

Kanlı, 9 Şubat 1969’da Adana’da kurulan MHP’nin kurulduğu yıldan bu yana her zaman büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve bunu hep koruduğunu söyledi.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Kurucu Genel Başkanımız Alparslan Türkeş’i “Adana Milletvekili” olarak Meclis’e gönderen Adana, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile de “Hemşerilik bağı” ‘na sahip. 2009-2019 döneminde Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın yanı sıra ayrıca sekiz ilçede de belediye kazanan, mevcutta ise 7’sini koruyan partimiz, 4 de milletvekili çıkarmıştı”. Dedi.

MHP Adana’da son olarak merkez ilçeler Seyhan’da Sümer ve Yeşiloba mahallesinde; Çukurova’da Şambayad ve Belediyeevleri mahallesinde, Yüreğir’de PTT Evleri, Cumhuriyet mahallesinde; Sarıçam’da ise Yavuz Selim, Orhangazi gibi mahallelerde toplantılar düzenledi. Düzenlenen toplantılarda “Bir oy MHP’ye, bir oy Erdoğan”a mesajı verildi.

Kanlı “Ülkücü-Milliyetçi Hareket olarak hem sahada hem de gönüllerde büyüyoruz. MHP olarak Adana’da büyük bir rüzgâr yakaladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da yeniden seçeceğiz. Kusura bakmasınlar, masa başı anketçilerini yine üzeceğiz ama bu sefer daha büyük farkla.” dedi.