SERHAT AKARSU

ADANA (İLKHABER) - Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, sabah erken saatte şantiyede mesaiye hazırlanan işçileri ziyaret etti. İşçilere elleri ile çorba ikram eden Başkan Kocaispir, deprem tazminatının yıl sonuna kadar uzatılacağı müjdesini verdi.

Kocaispir, işçilere deprem tazminatı müjdesi verdiKocaispir, işçilere deprem tazminatı müjdesi verdi 3

Başkan Kocaispir, şantiyeyi gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Burada işçilere hitaben yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı kararı ile şubat ayında başlatılarak 6 ay süre ile deprem bölgesindeki kamu görevlilerine verilen aylık 2.059,99 TL deprem tazminatının yıl sonuna kadar uzatılacağı müjdesini verdi.

TMMOB Adana İKK, 5. Adana Kent Sorunları Sempozyumunun sonuç bildirgesini açıkladı TMMOB Adana İKK, 5. Adana Kent Sorunları Sempozyumunun sonuç bildirgesini açıkladı

Kocaispir, işçilere deprem tazminatı müjdesi verdi

Başkan Kocaispir, işçilere hitaben yaptığı konuşmada, yeni yıl ile birlikte işçi maaşlarında önemli bir düzenleme yapılacağını belirterek, "Biz Yüreğir Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Yüreğir’imize ve 107 mahallemize hep birlikte hizmet ediyoruz. Daha güzel, daha modern, daha yaşanabilir bir Yüreğir için adanmışlık ruhuyla fedakârca ve özveriyle çalışan tüm emekçi kardeşlerime teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum" dedi.

Kocaispir, işçilere deprem tazminatı müjdesi verdiKocaispir, işçilere deprem tazminatı müjdesi verdi 2