Derler ya, ‘yüzdük yüzdük, kuyruğuna geldik’. O Adana Demirspor için tamda şimdi söylenmesi gereken bir söz. Tarihinde ilk kez Avrupa kupalarına katıldı ve ilk iki ön elemeyi başarılı bir şekilde geçerek, play-off hattına kadar geldi. Şimdi ise bu zor virajı geçip gruplara kalma zamanı..

Play-off öncesi 4 maç oynadı ve bunlardan 3 galibiyet ve 1 beraberlik aldı. Play-off’Un ilk maçında 2-1’lik bir mağlubiyeti oldu ama önemli bir skor değil.. Sonuçta rövanş Adana’da ve Adana Demirspor’umuzun farklı bir skorla rakibini geçeceğine inanıyoruz.

Geçtiğimiz hafta lig maçının da ertelenmesiyle hem dinlenme, hem de daha iyi hazırlanma fırsatları oldu. Zaten Adana’da ekibimizin kalitesini herkes iyi biliyor. Kendilerinden güzel ve keyifli bir maç çıkaracaklarını ve gruplara kalacaklarına canı gönülden inanıyoruz.

Hedef belli, gruplara kalmak ve Avrupa’da ekibimizin kalitesinin göstermenin yanında, ülke puanımızı da artırmak.. Yani çok önemli bir maç olacak bizim için.. Yükümüz ağır ve bu yükün altından kalkacağız inşallah..

Taraftarımız yine maça odaklandı ve biletler tükendi. Yani yaklaşık 30 bin taraftarımız sahada maç boyunca ekibimizin yanında olacak. Gidemeyenler ise evlerinde ekranları başında destek olacak.

Evet! Heyecan dorukta.. İlk maçın rövanşındayız. Play-off’tayız ve bu turu da geçip, gruplara kalarak orada da farkımızı ortaya koymalıyız. Bu maç, Avrupa kupalarında ya tamam, ya da devam olacak. İnanıyoruz ki, devam olacak. Haydi Adana Demirspor.. Başarılar dileğiyle..