NİLGÜN TAZE

ADANA (İLKHABER) - M1 Adana Alışveriş Merkezi, 19 Eylül Gaziler Günü'nü 6. Kolordu Komutanlığı Bandosu'nun verdiği "Gaziler Günü Konseri", M1 Adana ziyaretçilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Cumhuriyetin temel taşlarını oluşturan önemli günleri yansıtan bayramlar ve anlamlı günleri her yıl ziyaretçileri ile birlikte düzenlediği kültürel, sosyal, sanatsal faaliyetler ile yaşatan M1 Adana, 19 Eylül Gaziler Günü'nde 6. Kolordu Komutanlığı Bandosu'nun verdiği "Gaziler Günü Konseri", programı düzenledi.

M1 Adana'nın açık hava alanında gerçekleşen Konserde, 6. Kolordu Komutanlığı Bandosu, çeşitli müzik türlerinden eserler seslendirdi. 

Feke’de 200 hektar alan sedir tohumu ile buluştu Feke’de 200 hektar alan sedir tohumu ile buluştu

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, konserle ilgili yaptığı açıklamada, "M1 Adana olarak Ulu Önderimiz M. Kemal Atatürk'ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyoruz. Üzerinde yaşadığımız toprakları ve Türkiye Cumhuriyeti'ni bize kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bugünün anısına bir kez daha saygı ile anıyoruz. 6. Kolordu Komutanlığımızın değerli bandosunun katkılarıyla düzenlediğimiz konserde bu yıl yine Adana'da güzel bir etkinliğe imza attık. Etkinliklerimize ilgi gösteren coşkuyla katılan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz." dedi.

Konser, M1 Adana ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Ziyaretçiler, 6. Kolordu Komutanlığı Bandosu'nun birbirinden güzel eserlerini keyifle dinledi.