banner6

Başbakan Adana'ya geliyor

AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, 5 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı AK Parti Adana İl Başkanlığı 4. Olağan Kongresi'ne tüm Adanalıları davet etti.

Başbakan Adana'ya geliyor
Başbakan Adana'ya geliyor

 

 

  ADANA (İHA) - AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, 5 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı AK Parti Adana İl Başkanlığı 4. Olağan Kongresi'ne tüm Adanalıları davet etti. 

  Başbakan Erdoğan'ın akşam saatlerinde Adana'ya geleceğini aktaran Yağcı, "Kongreye Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacak olması büyük bir onur ve şereftir.  Cumartesi günü saat 14:00'de kongremizi şereflendirecek olan Başbakanımız, saat 16:30'da toplam maliyeti 500 milyon lirayı bulan 62 devlet, 15 özel yatırımın toplu açılışını yapacak" dedi.

  Kongrelerin birlik ve beraberliğin en üst seviyeye ulaştığı süreçler olduğuna dikkat çeken Başkan Yağcı, "Tüm Türkiye'ye mal olmuş milletimizin partisi AK Parti'de kongreler, sevgi ve kardeşlik bağlarının güçlendiği zamanlar olmakla birlikte, birlik ve beraberliğin doruk yaptığı bir süreçtir. Göreve geldiğim gün bir elin nesi var, iki elin sesi var. Özdeyişinden yola çıkarak, birlik olmak ve hep birlikte partimizin başarısı için çalışmalıyız. Herkesin bize yardımcı olması, gücümüze güç katmasını bekliyoruz demiştim. Adana olarak bizler de bu anlayış içerisinde kongremizi birliğimizi ve dirliğimizi daha da güçlendirecek bir anlayış içerisinde gerçekleştirecek, gönüllerimizdeki sevgiyi ve dostluğu partimizin tüm mensupları ve hemşehrilerimizle paylaşacağız" diye konuştu.

  Yağcı, kongreye tüm Adanalıları davet ederek, konuşmasını şöyle tamamladı:

  "Kadirşinas Adanalılar her zaman bizlere büyük bir destek ve güç vererek, bizleri onurlandırmışlardır. Ben tüm Adanalı hemşehrilerimizi 5 Mayıs Cumartesi günü Yüreğir Kapalı Spor Salonu'nda saat:14.00'de gerçekleştireceğimiz İl Başkanlığı Kongremize ve saat 16:30'da yapılacak olan toplu açılış törenine davet ediyorum."

  AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk ise, mahalle ziyaretlerinin sürdürerek tüm Adanalıları Başbakan Erdoğan'la buluşmaya davet etti.

  Gürselpaşa Mahallesi ziyaretinde yaptığı açıklamada Adana'nın tarihi günlerinden birini yaşayacağını belirten Pamuk, "Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Adana için önemli müjdeler vereceğine inanıyorum. Adanalı Başbakanımıza sevgisini Yüreğir Spor Salonunu doldurarak gösterecek. Ben iddia ediyorum Yüreğir Spor Salonu Başbakan sevgisi karşısında yetersiz kalacaktır. Gelin biz Seyhanlılar olarak salonu dolduralım. Başbakanımıza bir yandan hoş geldiniz bir yandan da geçmiş olsun diyelim. Türkiye'nin ufkunu açan Başbakanımızı görmek için tüm Adanalı hemşehrilerimizi, tarihi buluşmaya bekliyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER