(İLK HABER)- Gösterim öncesi düzenlenen photocall etkinliğine birbirinden ünlü oyuncu katıldı. Onlardan biri de Türkiye'de son yıllarda adından sıkça söz ettiren oyuncu Melis Sezen'di.

'Sadakatsiz' dizisinde canlandırdığı Derin karakteri ile büyük beğenin toplayan oyuncu Melis Sezen, Venedik Film Festivali'ne gitti. Sırt dekolteli, beyaz bir elbise seçen ünlü ismin tarzı, sosyal medyada gündem oldu.
Kanal D'nin yayınlandığı dönem ilgiyle izlenen, geçtiğimiz sene final yapan dizisi 'Sadakatsiz'de Derin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Melis Sezen, Venedik Film Festivali'ne katıldı.

Derin sırt dekolteli beyaz elbisesiyle kırmızı halıda yürüyen 26 yaşındaki Sezen, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

e3e3

POZ VERDİĞİ ANLAR ÇOK KONUŞULDU

Kameralara poz verdiği anlarla gündem olan güzel oyuncu, kısa sürede Sosyal medya kullanıcıları, ünlü ismin tarzıyla ve pozlarıyla ilgili yorum yağdırdı:

Boğaz’da Barbie fırtınası Boğaz’da Barbie fırtınası

- Melis, harikuladesin kızım!
- Ben bu kadına bayılıyorum. Elbisesi, saçı, makyajı gayet iyi.
- İstediğinizi söyleyin, ben Melis'e aşığım...sosyal medyanın en çok konuşulan konulardan biri oldu.

mee


BEĞENMEYENLER DE VAR

Ancak Sezen'i beğenenler kadar eleştirenler de vardı. İşte o yorumlar:

- Melis Sezen neden böyle, hep dikkat çekmeye çalışıyor.
- Kıyafeti önden mi daha kötü, arkadan mı karar veremedim...
- Saçını evde toplayıp çıkmış gibi.

Ekran görüntüsü 2023-09-05 111736f

Venedik Film Festivali?

Venedik Film Festivali, İtalya'nın Venedik kentinde düzenlenen ve dünyanın en eski film festivalidir.[1] Festival, 1932 yılında Esposizione Internazionale d'Arte Cinematografica adıyla başladı ve o tarihten bu yana her yıl ağustos sonu ya da eylül başında Venedik'teki Lido adasında gerçekleştirilmektedir. Venedik Film Festivali, dünyanın en önemli film festivalleri arasında sayılır ve Venedik Bienali'nin bir parçasıdır.

Festivalin başlıca ödülleri, en iyi filme verilen Altın Aslan, en iyi erkek ve kadın oyuncuya verilen Volpi Kupası'dır.