AYDIN GÖKÇEOĞLU

ADANA (İLKHABER)- Adana’da Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Teşkilatı 14 Mayıs seçimine sayılı günler kala Çukurova’da açık hava toplantıları düzenledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu akşam ABD Başkanı Biden ile görüşecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu akşam ABD Başkanı Biden ile görüşecek

Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında Adana’da ev ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ve mahalle-mahalle açık hava toplantıları düzenlemeye devam ediyor. İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve İlçe Teşkilatı 4 Mayıs Perşembe günü Belediye Evleri mahallesinde açık hava toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya mahalle sakinlerinin büyük ilgi göstermesi dikkat çekti.

Çukurova İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen açık hava toplantılarına MHP Adana Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ayşe Sibel Ersoy, MHP MYK üyesi ve Milletvekili Adayı Uğur Öztürk, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Cemal Akın, Meclis Üyeleri, STK Yöneticileri ve Teşkilat Yöneticileri katılım gösterdi.

Açık hava toplantısının açılış konuşmasını MHP’nin Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ yaptı. Daha sonra Ak Parti İlçe Başkanı Cemal Akın, Milletvekili adayı Ayşe Sibel Ersoy, Milletvekili adayı Uğur Öztürk ve MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü konuşmalarını gerçekleştirdiler. Toplantıda ki konuşmalarında Cumhur İttifakı vurgusu yapan konuşmacılar Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi için vatandaşlardan destek istediler.

Konuşmacılar yaptıkları konuşmalar esnasında “ 1 oy Cumhurbaşkanı’mıza 1 oy Milliyetçi Hareket Partimize “ parolası ile vatandaşların oyuna talip oldular. İlçe Başkanı Öztuğ toplantı sonrasında vatandaşların taleplerini sorunlarını dinleyeceklerini ve toplantılara devam edeceklerini ifade etti.