(İLK HABER)- Müge Anlı ilk ve tek evliliğini magazin gazetecisi Burhan Akdağ ile yaptı. Eski eşi Burhan Akdağ ile olaylı bir şekilde boşanan Müge Anlı'nın bu evlilikten olan kızı Lidya Akdağ 20 yaşında bir genç kız oldu.Müge Anlı ve Burhan Akdağ'ın ilişkisi Kanal 6 televizyonunda birlikte çalışırken başlamıştı. Müge Anlı'nın o dönemde magazin müdürü olan Burhan Akdağ ile ilişkisi yasak bir aşktı. Zira o dönemde Burhan Akdağ evli bir adamdı. Eşini ve çocuklarını Müge Anlı için terkeden Burhan Akdağ, yeni aşkı ile evlenmişti.

indir-16

Müge Anlı ile Burhan Akdağ'ın bu evlilikten Lidya ismini verdikleri bir kızları oldu.

Çağla Şikel ve Naci Gönenli evlilik kararı aldı mı? Çağla Şikel ve Naci Gönenli evlilik kararı aldı mı?

2001 yılında dünyaya gelen Lidya, çiftin boşanmasının ardından annesi ile yaşamaya başladı. Kızının velayetini alan Müge Anlı, eski eşi ile zaman zaman bu yüzden mahkemelik oldu. Burhan Akdağ, ünlü sunucuyu kızını kendine göstermemekle itham etti. Müge Anlı'nın medyadan köşe bucak sakladığı kızı Lidya Akdağ artık 20 yaşında bir genç kız.

2002'li Lidya

Ünlü ismin kızı Lidya’nın bir yarışma programına katıldığı görüntüler ortaya çıktı.

2002 doğumlu Lidya Müge Akdağ isimli bir kızı bulunan Müge Anlı, yıllardır kızını sır gibi saklıyordu. Koç Üniversitesi'nde Hukuk okuyan Lidya, okul arkadaşlarıyla birlikte Asuman Krause'nin sunduğu Aileler Yarışıyor programına katıldı. Annesinden konuşulmasını istemedi. 21 yaşındaki Lidya 'Kunaryalar' adlı grubuyla yarışırken annesinden söz edilmemesini rica ettiği için bugüne dek haber olmamıştı.

müge anlı

"Annesinin kopyası"

Müge Anlı’nın gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Lidya, sosyal medyada olay oldu."Annesinin gençlik hali"

Lidya Akdağ'ı görenler "Annesinin kopyası", "Annesinin gençlik hali", "Estetik harikası diyelim" yorumlarında bulundu.

Anlı ve Akdağ, Lidya 6 yaşındayken boşanmıştı.