(İLKHABER)- Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 3.hafta erteleme müsabakasında deplasmanda Adana Demirspor’a 4-2 mağlup oldu. Maç sonu basın toplantısında konuşan Adana Demirspor başkanı Murat Sancak maç sonucunu değerlendirdi. 

Maçtan önce böyle bir sonuç beklemediğini belirten Sancak ''futbolcular inanmıştı ve kenetlenmişti, en azından yenilmemek için çıktık galip gelirsekte ne  mutlu bize ''diyerek oyuncuları tebrik etti.

Adana Demirspor hiçkimseye boyun eğmez

Oyuncuları mücadelelerinden dolayı tebrik eden Murat Sancak ''Geçen hafta Kasımpaşa maçında 20 dkdan itibaren 8 kişi kaldık buna rağmen kasımpaşadan üstün oynadık . Yeniledebiliriz yenedebiliriz ama Adana Demirspor hiçkimseye boyun eğmez her maça galibiyet için çıkar ama galip gelmek her zaman arzumuzdur.''

Taraftar performansı hiçbir zaman düşmemeli 

İç sahadaki motivasyonu nasıl değerlendiriyorsunuz sorusuna '' Taraftarın performansı 3-0'dan sonda düştü. 5-0'da olsa sahadaymışçasına mücadele etmeleri gerekiyor. ''dedi.

Hayatta kalmaya çalışan Manisaspor’un borcu 200 milyon TL’den fazla Hayatta kalmaya çalışan Manisaspor’un borcu 200 milyon TL’den fazla

Beşiktaş taraftarından oldukça fazla ilgi gören Murat Sancak bununla ilgili ''Ben başkan olduğum günden itibaren Adana Demirsporun herkesin ikinci takımı olma iddiası ile ortaya çıktım. Herkeske iyi ilişkiler içerisinde oldum ama zaman zaman maç sonucuna göre yükselebilsekte Beşiktaş ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduk. '' ifadelerini kullandı.