6 Şubatta ülke olarak büyük bir felaket ile karşı karşıya kaldık. 45 binden fazla can kaybı ve binlerce yaralı.. Büyük geçmiş olsun.. Bir daha böyle felaketler olmaması dileğiyle..

Deprem günü Ümrani maçı için İstanbul’da olan kentimizin güzide ekibi Adana Demirspor, sonrasında çalışmaları için Antalya’ya geçti ve orada hazırlıklarını sürdürdü. Ailelerini de aynı şekilde güvenli yerlere götürdü.

 

Bir ayı aşkın sürenin ardından Ümraniye maçı için İstanbul’a geçip maç sonrası da Trabzon maçı hazırlıklarını Beşiktaş tesislerinde yaptı. Trabzon maçı sonrası ise Adana’ya dönerek kendi tesislerinde çalışmalarını sürdürüyor.

 

Tabi az değil, bir ayı süredir kentten uzakta kaldı. O bizi, biz de ekibimizi özledik. Tüm taraftar bu hafta oynanacak olan Antalya maçını adeta iple çekiyoruz. Süper lige ayrı bir renk katan Adana Demirpor’umuzu kendi evimizde izlemek ayrı bir keyif veriyor.

 

Ayrıca devre arası ekibe katılan yeni isimler oldu ve onları da heyecanla bekliyoruz. Eminim ki onlar da taraftarla buluşmak için can atıyor. Bu hafta uzun bir aradan sonar Antalya maçıyla buluşacağız ve inşallah 3 puanı alıp Avrupa hedefimize emin adımlarla yürüyeceğiz.

Evet! Nihayet buluşmu vakti geldi. Başarılar dileğiyle..