Eski Mardin Belediyesi Başkanı merhum Orhan Pamukçu’nun torunu Orhan Pamukçu bekarlığa veda etti.

Ceyhan Nehri’ne kimyasal atıklar dökülüyor iddiası Ceyhan Nehri’ne kimyasal atıklar dökülüyor iddiası

ADNAN AVUKA

MARDİN (İLKHAMBER)-Eski Mardin Belediyesi Başkanı merhum Orhan Pamukçu’nun torunu Orhan Pamukçu bekarlığa veda etti.

Pamuk Grup Yönetim Kurulu Üyesi Numan Pamukçu’nun oğlu, Eski Mardin Belediye Başkanı Metin Pamukçu’nun yeğeni iş insanı Orhan Pamukçu ile İş insanı Tacettin Oral‘ın kızı Klinik Psk. Derya Oral Renaissance Polat İstanbul Hotel ‘de Kırk Gün Kırk Gece Events’in organizasyonunu üstlendiği gecede muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.  

Genç çiftlerin nikah şahitliğini 22. Dönem Mardin Milletvekili Eski Mardinspor Başkanı  Süleyman Bölünmez ,Tümgeneral İstanbul İl Jandarma Komutanı ve Mardin sevdalısı Yusuf Kenan Topçu, Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever  iş insanı  Dr.Zeynelabidin Erdem, Marev eski Başkanı  Fehmi Tahincioğlu,   İş insanı Necati Yağcı, Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Başkanı  Ömer Özel yaptı.  

750 kişinin katılım sağladığı düğün törenine gelen konukları  damadın babası Numan Pamukçu ve gelinin babası Tacettin Oral karşıladı.

Muhteşem muhteşem bir organizasyonla yapılan düğün töreninde çok  sevilen ses  sanatçı Murat Kurşun; Türkçe,  Kürtçe, Arapça, Süryanice ve Ermenice seslendirdiği şarkı ve türküleri ile düğüne renk kattı.

Kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak düğünlerine gelen tüm konuklara teşekkür eden gelin ve damat; ”Sevgi, saygı ve hürmetlerimizi eksik etmeyeceğimiz tüm konuklarımıza ve ailelerimize teşekkür ediyoruz. Mutluyuz. Allah bu mutluluğu her gence nasip etsin. Darısı tüm bekarların başına” dedi.