Ahmet Akdeniz

ADANA (İLKHABER)-Adana Orman Bölge Müdürlüğü’nde tayini çıkan personeller için vefa yemeği düzenlendi. Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, arkadaşlarına yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Basın ve İletişim Şube Müdürü Mehmet Harbi, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdür Yardımcılığına, Kozan Orman İşletme Müdürü Şensu Küçükateş Hatay Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atandı. Bu atama nedeniyle Adana Orman Bölge Müdürlüğü’nde vefa yemeği düzenlendi. Yeni yerlerine uğurlanan kişiler için veda yemeği kapsamında vefa yemeği düzenlendi.

Geleneksel vefa yemeğine Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ve Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları katıldı. Adana Bölge Müdürlü Mahmut Yılmaz, arkadaşlarına başarılar dileyerek, “Bölge Müdür Yardımcısı olarak uğurladığımız kıymetli arkadaşlarımıza başarılı hizmetleri için teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Köse’den kurbanlıklara 21 gün karantina uyarısı Köse’den kurbanlıklara 21 gün karantina uyarısı

Tayin olan Bölge Müdür Yardımcılarına, Mahmut Yılmaz tarafından plaket ve hediyeleri takdim edildi. Ardından Orman Mühendisleri Odası Doğu Akdeniz Şube ll. Başkanı  Uğur Kara ve Toç-Bir_Sen 2 Nolu Şube Başkanı Sayın Ahmet Ayyıldız tarafından tayin olan Bölge Müdür Yardımcılarına plaketleri takdim edilerek uğurlandı.