banner6

Gençlere ücretsiz konser

Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs'ta Adana'yı Aydilge ile coşturacak

Gençlere ücretsiz konser

Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs'ta Adana'yı Aydilge ile coşturacak

 

Gençlere ücretsiz konser

 

  ADANA (İHA) - "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" kutlamaları çerçevesinde Adana Büyükşehir Belediyesi ile Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün birlikte düzenleyeceği 'Gençlik Şöleni'nde gençlerin yeni gözdesi Aydilge Adanalı hayranlarıyla buluşuyor. 

  19 Mayıs 2012 Cumartesi akşamı (bugün) saat 20.00'de Merkez Park Amfi Tiyatro'daki ücretsiz konsere tüm gençleri davet ettiklerini söyleyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Gençliğimiz bizim geleceğimizdir. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak bir etkinlikle gençlerin bu anlamlı bayramını kutluyoruz. Her zaman olduğu gibi kültür-sanat ve spor projelerinde geleceğin mimarı gençlerle elele olmak bizlere gurur veriyor. Konserde tüm gençlerimizi yanımızda görmek, bayram coşkusunu birlikte yaşamak istiyoruz" şeklinde konuştu.

  Gençlerin yeni gözdesi Aydilge'nin konseri bugün Merkez Park Amfi Tiyatro'da saat 20.00'de başlayacak. Ayrıca etkinlik kapsamında, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Orkestrası da gençlerle birlikte olacak. Ücretsiz konser etkinliğinde ayrıca havai fişek gösterileri de yapılacak.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42