Samsun’da bu sezon 18 kişi boğularak can verdi. Alınan tedbirlere rağmen yaşanan boğulmaların önüne geçebilmek için Samsun Valiliği sık sık uyarılar yapıyor. Bugün yapılan uyarıda ise “Kıymetli hemşehrilerimiz; Meteoroloji Bölge Müdürlüğü ile Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı’ndan alınan verilere göre bugün ilimiz sahilinde rüzgar beklendiğinden, muhtemel boğulma vakalarının önüne geçebilmek adına denize girilmemesini önemle rica ederiz” denildi.

Hasımlarından kaçıp telefoncuya sığındı: Şüphelilerin iş yerini kurşunladığı anlar kamerada Hasımlarından kaçıp telefoncuya sığındı: Şüphelilerin iş yerini kurşunladığı anlar kamerada

Geçtiğimiz aylarda Samsun'da boğulma vakaları yaşandı

Geçtiğimiz günlerde Samsun'da birçok boğulma vakası yaşandı. Samsun'da denize giren 4 çocuktan 2'si boğuldu. Yine  Golf Kulübü mevkisinden aileleriyle denize giren 12 yaşındaki ikiz kardeşler İncilay ve Ahmet Altındal ile akrabaları ve kardeş olan Elif Nur ve Oğuzhan Topçu, bir süre sonra suda çırpınmaya başladı. İncilay Altındal ile Elif Nur ve Oğuzhan Topçu, cankurtaran ve dalgıç polislerce sudan baygın halde kıyıya çıkarıldı.