MEHMET EMİN KAVAK

MARDİN(İLKHABER)-Savur TEGV Abdulgani Aras Etkinlik Merkezi Yöneticisi Gülşen Kaya ‘Sen de gönüllü ol çocukların kahramanı ol’ sloganıyla çocuklara destek olmak isteyen, çocuklarla vakit geçirmeyi seven, kendi birikimine de katkıda bulunarak eğitimler almak isteyen herkesi gönüllü olmaya davet etti.

Kaya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Sabancı Cumhuriyet Seferberliği ile eğitime katkı Sabancı Cumhuriyet Seferberliği ile eğitime katkı

“TEGV’de bütün etkinlikler gönüllülerin desteği ile hayata geçiriliyor. Çocukların umutlarını gerçekleştirme hakkına inanan gönüllüler emeklerini, zamanlarını, bilgi ve deneyimlerini sosyal sorumluluk bilinciyle çocuklarımıza aktararak, yarının aydınlık insanlarının yetişmesine destek oluyor.

Gönüllüler yaşadıkları topluma yarar sağlayacak projeler içinde yer alarak hem sosyal sorumluluklarını yerine getirme fırsatı buluyor, hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlıyorlar.

15 yaşından büyük, çocuk sevgisi ile dolu kocaman kalbi olan herkes TEGV’de gönüllü olabilir.

tegv sdsa

TEGV’de gönüllü olabilmek için Vakıf tanıtımı ve Temel Gönüllü Eğitimini tamamlamanız gerekir. Bütün bu eğitimleri evinizin konforunda bilgisayar başında www.tegv.org sitemiz üzerinden, dilerseniz de Mardin Savur Öğrenim Birimi Abdulgani Aras Etkinlik Merkezini ziyaret ederek gönüllü başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.”