Trendyol 1. Lig ekiplerinden Adanaspor, Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında Hacettepe 1945 Spor Kulübü’nü konuk edecek. Tur tek maç usulüne göre oynanacak. Yani maçı alan adını bir üst tura yazdıracak. Başarılar diliyoruz.

Adanaspor, yer aldığı TFF 1. Ligde bu sezon istediği performansı bir türlü sergileyemiyor. Çünkü geride kalan 10 haftada sadece 4 galibiyeti var ve diğer 6 maçı ise kaybetti. Beraberlik aldığı maç yok.. Aldığı 12 puan yetersiz mi? Evet! Yetersiz. Umarız bundan sonra biraz toparlanır ve üst sıralara doğru çıkar ve sezon sonu sıkıntı yaşamaz.

Geride kalan haftada Ümraniye ekibinden 3 puanı kaptı ve moraller yerinde.. Bu moralle bence kupa maçını da kayıpsız geçerek adını bir üst tura yazdıracaktır. Ve hatta hem lig hem de kupada gidebildikleri yere kadar gitmeliler.

Adanaspor aslında Eyüp hoca ile gayet iyi gidiyor. Şimdiye kadar Eyüp hoca ile 3 maça çıktılar ve bunların ikisinde galibiyet, birinde ise kaybettiler. Zaten Eyüp hoca takımın kimyasını en iyi bilen birisi.. O bakımdan sorun yaşamıyor ve her teknik direktör boşluğunda ekibin gösterdiği performans ortada..

Geçtiğimiz yıl yine bu dönemde hoca gönderilmiş ve Eyüp Arın ile devam ederken ardından Önder Karaveli getirilmişti. Aslından sol yıllarda Adanaspor’da sezon içerisinde çok teknik direktör değişimi yaşadı ve bu gidişle bu sezonda da yine aynısı olacak gibi..

Tabi şimdi önemli olan ligde riskli bölgeden uzaklaşması.. Bununla beraber kupada da gidebildiği yere kadar gitmesi.. Umarız teknik direktör işi de biran önce halledilir ve çıkışa geçer.

Evet! Adanaspor için şimdi kupa zamanı.. Kendi evinde oynayacağı maçı alıp, adını bir üst tura yazdırmasını bekliyoruz. Başarılar dileğiyle..