Sultanlar Liginde mücadele Adana’nın tek ekibi Çukurova Belediye SK, geride kalan haftada Karayolları’nı 2-0 geriden gelerek 3-2 mağlup etti ve önemli bir galibiyete imza attı. Şimdiye kadar maalesef istediği istikrarı yakalayamasa da bence Karayolları maçı iyi bir moral oldu. Bununla birlikte bundan sonra daha iyi olacaklarına inanıyorum.

Ligde 8 hafta geride kaldı ve Çukurova Belediyesi SK, sadece 2 galibiyet aldı. İyi bir grafik olmadığı gerçek ancak daha çok maç var ve bundan sonrası çok önemli.. Geçtiğimiz sezona göre daha iyi bir grafik beklerken, şu anki durum hiç iç açıcı değil ama umudumuz var.

Geçtiğimiz hafta maçında Karayolları ekibini mağlup ettiler ve şimdi ise PTT ile kendi evlerinde maçları var. PTT maçı çok önemli dedik çünkü puanlar aynı. Yani bu maçı alan üst sıraya çıkmakla beraber ikili averajı da kapacak.

Beşiktaş, Galatasaray’ın da puanı 7.. Onlar da sadece 2 galibiyet aldılar. Lig zorlu ve bir o kadar da keyifli.. Kimin ne yapacağı belli olmaz.. Futbolda ilk üç içerisinde yer alan ekiplerden sadece Fenerbahçe’nin durumu iyi. Beşiktaş ve Galatasaray için çok kötü bir sezon..

O bakımdan Çukurova ekibimizin biraz kıpırdaması ile rahatlıkla üst sıralara çıkacağı bir durum söz konusu.. Kadrolarına da güveniyoruz.. Bence bundan sonra artık çıkışa geçeceklerdir.

Evet! Umut var ve bu hafta rakip PTT.. Puanlar aynı yani çıkış için iyi bir fırsat.. Galip gelip üst sıralara tırmanma için bir fırsat ve bu fırsatı değerlendireceklerine inanıyoruz. Başarılar dileğiyle..