banner6

Adana'da ekonomi giderek büyüyor

Cengiz Boya Market'in açılışında iş ve siyaset dünyası buluştu

Adana'da ekonomi giderek büyüyor
Adana’da ekonomi giderek büyüyor

 

AK Parti Adana Milletvekili Av.Fatoş Gürkan, son yıllarda modern mağaza ve dükkanların açıldığını belirterek, “Bu dükkanlar giderek büyüyor. Bu da gösteriyor ki ekonomimiz iyi yoldadır.” dedi. Gürkan, Tellidere Mahallesi’nde Karaisalılar Derneği Başkanı ve AK Parti Çukurova ilçe Başkan Yardımcısı Ali Cengiz’e ait Cengiz Boya Market’in açılışına katıldı.  

 

AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, burada yaptığı konuşmasında, Tellidere mevkiinin kendi mahallesi olduğunu ve bu cadde üzerinde son yıllarda modern mağaza ve dükkanların açıldığını belirterek, “Burada önce küçük dükkanlar vardı. Bu dükkanlar giderek büyüyerek modern hale dönüştü. Bu da gösteriyor ki ekonomimiz iyi yoldadır” diye konuştu.

Açılış törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderilen telgraf alkışlandı. İbrahim Melekoğlu hocanın okuduğu Karı-ı Kerimden sonra dualar yapıldı.

“EKONOMİYE KATKI SAĞLADI”

Ali Cengiz Taşçı adına bir konuşma yapan Ziya Polat, “İnanıyoruz ki, acılar paylaşıldıkça azalır, mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır. Bu duygularla davetimize icabetinizden dolayı müteşekkiriz. Mutluluğumuza ortak olmanız bize onur verdi, şeref verdi” dedi.

 Polat, “Yüce Rabbimizin rezzak ve sıfatına güvenerek, inanarak çıktığımız bu meşakkatli yolda siz sevgili dostlarımızın sayesinde Cengiz Yapı Market olarak karşınızdayız. Sizlere hizmet etmenin Adana’mız ekonomisine katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Konuşmalardan sonra işyerinin açılış kurdelesi kesilirken konfetiler atıldı.

Açılışa AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, AK Parti Karaisalı İlçe Başkanı Ünal Işık, KARSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demirkeser, DESİFED Başkanı Süleyman Onatça, İl Kültür ve Turizm Müdürü Nuh Yıldız, Meclis üyeleri, siyasiler, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER