TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, CHP'li Belediye Başkanlarını ziyaret etti

CHP Niğde Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyon Üyesi Ömer Fethi Gürer, Niğde'de seçimi kazanan CHP'li Belediye Başkanlarını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve desteklerini ifade etti.

Haber Giriş Tarihi: 12.05.2024 11:34
Haber Güncellenme Tarihi: 12.05.2024 11:34
Kaynak: BÜLTEN
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, CHP'li Belediye Başkanlarını ziyaret etti

CHP Niğde Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyon Üyesi Ömer Fethi Gürer, Niğde'de seçimi kazanan CHP'li Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Gürer, CHP Çiftçlik İlçe Belediye Başkanı Arif Çakıl, Bozköy Kasabası Belediye Başkanı Muammer Çelikbaş, Bor Bahçeli Belediye Başkanı Ertuğrul Çelenkoğlu, Niğde Merkez Bağlama Belediye Başkanı Muammer Avşar, Bor ilçesi Kemerhisar Kasabası Belediye Başkanı Ramazan Oya, Niğde Alay Belediye Başkanı Yusuf Akdemir, Niğde Merkez Dündarlı Kasabası Belediye Başkanı Adem Şahin'i makamlarında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gürer, CHP'li belediye başkanlarının seçildikleri günden itibaren parti rozetlerini çıkararak ilçe ve kasaba sorunlarına odaklanarak herkesin belediye başkanı olarak hizmete başladıklarını belirtti. Ayrıca, belediye hizmetlerinin siyasi iktidar tarafından tüm belediyelere eşit şekilde sağlanması gerektiğini vurguladı. Seçim öncesi verilen sözlerin süreç içinde yerine getirileceğini ifade eden Gürer, önümüzdeki süreçte beklenen hizmetlerin kademe kademe gerçekleştirileceğini söyledi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, CHP'li Belediye Başkanlarını ziyaret etti 2

Başkanların bölge halkını tanıyan, sorunlara çözüm getirecek yetkinlikte olduğunu ifade eden Gürer, belediyelerin başarısının CHP'yi iktidara taşıyacağına inandığını belirtti. Gürer, CHP'li belediye başkanlarının herkesi ve her bölgeyi ayrım yapmadan hizmete ulaştıracağına inandığını ifade ederek başkanlara başarılar diledi. Ayrıca, yerelde belediyelerin gelişmeye katkı sağlayacağını ve sorunların çözümünde yanlarında olacaklarını sözlerine ekledi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, CHP'li Belediye Başkanlarını ziyaret etti 3

Gürer'in ziyaretlerine Kemerhisar ve Bahçeli'de Bor İlçe Başkanı Hakkı Taşdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Çiftlik ilçesinde ise il sekreteri Bülent Çakıl, Merkez Kasabalarda ise Erdal Aydoğan ve Ecz. Turgay Yıldız ve yöneticiler eşlik etti.

Kaynak: BÜLTEN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.