Aydın Gökçeoğlu

Meteoroloji'den 16 il için sarı ve turuncu kod ! Kastamonu için sel uyarısı ! Meteoroloji'den 16 il için sarı ve turuncu kod ! Kastamonu için sel uyarısı !

ADANA (İLKHABER)- Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarında kimsenin %50’yi geçmemesi ikinci turu kesinleştirdi. Ertesi gün siyasiler hız kesmeden seçim çalışmalarına kaldıkları yerden devam etti. CHP Genel Balkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun masaya yumruğunu vurup ‘’buradayım hiçbir yere gitmiyorum’’ demesi dikkatleri üstüne topladı. Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yaptı ‘’ Ülkemizin en kritik seçimlerinin ilk sınavını Cumhur İttifakı olarak hamdolsun alnımızın akıyla verdik. Şimdi 14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırma vakti. Allah’ın izniyle 28 Mayıs’ı Türkiye Yüzyılı’nın müjdecisi haline getireceğiz. Sizlere güveniyorum.’’ notunu paylaştı. Bakanların kimisi esnaf ziyaretleri yapıyor kimisi ise partililer ile istişarelerde bulunuyor.

En çok merak edilen konulardan bir tanesi ise Ata İttifakı adayı Sinan Oğan ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında bir anlaşma sağlanıp sağlanmayacağı. Sinan Oğan İkinci Turda kimi destekleyeceklerini 1-2 gün içerisinde duyuracaklarını açıkladı. Sinan Oğan 14 Mayıs seçimlerinde 2 milyon 800 bini üzerinde seçmenin oyunu aldı. Buna göre kime yanaşırsa o kesim kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

FwO33LMWYAAKwfE

Ekran Alıntısı-31

kılıç.