Adanalı bisikletçiler tarihi alanları turladı Adanalı bisikletçiler tarihi alanları turladı

NİLGÜN TAZE

ADANA (İLKHABER)-

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Biz De Varız Destekleme Derneği ve Adana Rotary Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği yaz kampına katılan özel çocuklarla buluştu.

Başkan Soner Çetin ve eşi Ayşe Çetin, Karataş'ta düzenlenen kampta özel çocuklarla bir araya geldi. Özel çocuklar tarafından büyük ilgi gören Başkan Soner Çetin'e, desteklerinden dolayı dernek ve kamp organizasyonu adına bir plaket sunuldu.

2-60

Plaketi Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin takdim etti.

Başkan Soner Çetin, plaketi aldıktan sonra yaptığı konuşmada, Biz De Varız Destekleme Derneği Başkanı Esin Parlak'ın birçok olumlu proje ürettiğini ve hayata geçirdiğini belirtti. Bu projelerden birinin de yaz kampı olduğunu dile getiren Başkan Çetin, özel çocuklarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkan Soner Çetin, Çukurova Belediyesi olarak kamp organizasyonuna ellerinden geldiğince destek verdiklerini ve bu nedenle plaket verildiği için teşekkürlerini iletti.

Biz De Varız Destekleme Derneği Başkanı Esin Parlak da Başkan Soner Çetin'e katkılarından dolayı teşekkür ederek, etkinliğin düzenlenmesindeki desteklerinden ötürü minnettarlığını dile getirdi.

Konuşmaların ardından, özel çocukların gösterileri büyük bir beğeniyle izlendi. Başkan Soner Çetin ve davetliler, özel çocuklarla vakit geçirdi. Etkinliğe Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz ve özel çocukların aileleri de katıldı.