EMRE EKİCİ

ADANA (İLKHABER)-  Çukurova Belediye Başkanı Soner ÇetinAdana Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nde eşi Ayşe Çetin ile birlikte oy kullandı. Çetin, seçimlerin Türkiye için hayırlı olmasını, her şeyin çok güzel olmasını diledi.

Eşi Ayşe Çetin ile birlikte oyunu kullanmak üzere Adana Ticaret Borsası Anadolu Lisesi’ne giden Çukurova Belediyesi Başkanı Soner Çetin, tüm ülkede seçim ortamının çok sakin ve huzurlu olarak yapılmasını diledi. Eşi Ayşe Çetin ile birlikte oyunu 1110 nolu sandıktan kullanan Başkan Soner Çetin, ardından seçim sandıklarını ziyaret ederek görevlilere kolay gelsin, vatandaşlara da seçimlerin hayırlı olması dileğinde bsulundu.

Adana’da uyuşturucu ile mücadele, 1 şüpheli yakalandı Adana’da uyuşturucu ile mücadele, 1 şüpheli yakalandı

Başkan Soner Çetin, “Seçimler ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun. Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olsun. Bugün demokrasinin güzelliğini yaşıyoruz. Her vatandaşımız özgür bir şekilde demokratik tercihini yapıyor. Sonuç ne olursa olsun herkes saygı duymalı. Bugün ayrıca anneler günü. Annelerimizin değerini bir gün değil her gün bilmeliyiz. Bugün özel bir gün olduğu için başta eşim olmak üzere tüm annelerin günü kutluyorum” dedi.