banner6

Mehmet Tanrıöver, Ataşbak’ı ziyaret etti

Büro Memur Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver ve yönetim kurulu üyeleri Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ı makamında ziyaret ettiler.

Mehmet Tanrıöver, Ataşbak’ı ziyaret etti

Yapılan ziyarette Başkan Mehmet Tanrıöver, Öncelikle Gençlik ve Spor İl Müdürünün yaptığı tüm çalışmaları takdir ederek beğeniyle izlediğini belirtti. Tanrıöver, “Adana’da spora yapılan yatırımlar ve sportif faaliyetler konusunda son zamanlarda başarılı bir ivme yakalayan İl Müdürü Ataşbak’ın çalışmalarını daha iyi bir noktaya taşıyacağına olan inancının tam olduğunu belirterek bundan sonraki çalışmalarda da İl Müdürünün her zaman yanında olacaklarını ve kendilerini destekleyeceklerini söyledi.”

 Ataşbak; “Tanrıöver’e Başarılar Diliyorum”

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, ziyaretle ilgili memnuniyetini dile getirdiği açıklamasında şunları söyledi. “Öncelikle Büro Memur Sen Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver’i kutluyor, özverili ve yapıcı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Kurumumuzda çalışanların yararına yapılacak her türlü çalışmada personellerimizin yanında olduğumuzun bilinmesini isterim. Bu anlamda tüm Büro Memur Sen ailesini tebrik ediyor çalışmalarında hayırlı başarılar diliyorum.”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER