banner6

Murat Sancak görevi bırakma kararını askıya aldı

Adana Demirspor Kulüp Başkan Murat Sancak, geçtiğimiz hafta aldığı görevi bırakma kararını 1 ay ertelediğini duyurdu. Sosyal medya hesabından görevi bırakacağını açıklayan Sancak, önceki gün öğlen saatlerinden twitter hesabından görevi bırakma kararını 4 hafta askıya aldığını açıkladı.

Murat Sancak görevi bırakma  kararını askıya aldı

Emre EKİCİ

ADANA (İLKHABER) - Adana Demirspor Kulüp Başkan Murat Sancak, geçtiğimiz hafta aldığı görevi bırakma kararını 1 ay ertelediğini duyurdu. Sosyal medya hesabından görevi bırakacağını açıklayan Sancak, önceki gün öğlen saatlerinden twitter hesabından görevi bırakma kararını 4 hafta askıya aldığını açıkladı.

Açıklamasında futbolculara sitem eden Adana Demirspor kulüp Başkanı Murat Sancak, paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Çok değerli Adana Demirspor taraftarı bu sevgiye nail olmak herkese nasip olmaz biliyorum ve saygıyla eğiliyorum. Benim bu zamana kadar sabretmem, beni motive eden sizlersiniz. Benim bırakmak istememin tek sebebi maalesef futbolcularım, çok sevmeme rağmen sizleri ve beni çok üzdüler.

Affınıza sığınarak, size olan sevgim ve saygımdan dolayı kararımı 4 haftalığına askıya alıyorum. Umarım ve dilerim ki Allah'tan futbolcularımız gerçek karakterini ortaya koyarak Adana Demirspor’u hak ettiği yere taşırlar. Futbolcularıma da mesajım olsun. Benim kalmamı istiyorlarsa ne yapmaları gerektiğini biliyorlar. Yapmazlarsa o zaman helalleşmek elzem olur. Çünkü bu evlatlarımda o karakter var sadece ortaya koymaları gerekir. Haydi bakalım. Neylerse mevlam güzel eylesin inşallah”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42