banner6

Sancak: ”Devre arasına kadar sabredeceğiz”  

Sancak:  ”Devre arasına kadar sabredeceğiz”  

Tevfik DİNÇKALMIŞ

ADANA (İLKHABER) – Ligde geride kalan 11 haftalık süreçte sadece 2 galibiyet alan Adana Demirspor’da Kulüp Başkanı Murat Sancak, " Yönetim, idari kadro ve bazı futbolcularla ilgili karar aşamasındayız. Bu takım hepimizin ve sahip çıkmamız şart. Devre arasına kadar sabredeceğiz” dedi.

Son haftalarda alınan kötü sonuçlarla hedeften uzaklaşan Adana Demirspor’da Kulüp Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak bilgi verdi.

Takımın gidişatından üzgün oldukjlarını belirten Sancak açıklamasında şu bilgilere yer verdi;

"Çok değerli Adana Demirspor taraftarı, değişik hesaplardan provokatörlük yapanlar, bu takımın menfaatini istemeyenlerdir. Eminim ki incelense belki Adana Demirspor ile alakaları bile yoktur. Ya bir hocanın adamı, ya bir menajerin adamı ya da menajeridir. Buradan tekrar söylüyorum size ekmek çıkmaz yallah.

Ayrıca gerçek Adana Demirspor taraftarı üzgün. Evet ama benden üzgünüm hem de çok. Ama elimizdeki malzeme bu ara transfere kadar sabredeceğiz. Unutmayın Bursa’yı yenen, Karagümrük, Akhisar, Altınordu maçlarını iyi oynaya da bu futbolcular. Yönetim, idari kadro ve bazı futbolcularla ilgili karar aşamasındayız. Ama bu takım hepimizin ve sahip çıkmamız şart. Kolay, kov gitsin.

Kimi kovuyorsun hadi kovdun maliyeti kulübe zarar. Kim ödeyecek kusura bakmayın, kulübün menfaatini korumak benim işim. Hiç merak etmeyin gereken yapılacak ve devre arasına kadar sabredeceğiz. Sabredin demiyorum, sabredeceğiz diyorum. Emelleri hesapları olan kongreyi beklemek zorunda vesselam” 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42