Saç Dökülmesini Tetikleyen Sebeplere Dikkat! Saç Dökülmesini Tetikleyen Sebeplere Dikkat!

AYDIN GÖKÇEOĞLU

ADANA (İLKHABER)- Adana’da Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hematoloji Kliniği talasemili (Akdeniz anemisi) tedavi gören çocuklar için müzikli etkinlik düzenlendi.

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hematoloji Kliniği’nde düzenlenen müzikli etkinliğe Şehir Hastanesinin Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nurşah Keskin, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Yasemin Kılkış, Müdür Yardımcısı Fatma Canpolat, Çocuk Hematoloji Uzmanı Dr. Defne Ay Tuncel, hemşireler, çalışanlar ile çocuklar katılım sağladı.

Etkinlikte çocuklara gitar eşliğinde şarkılar söyleyen Radyoloji Kliniği’nde görev yapan Dr. Turgay Öztürkçü çocuklara renkli anlar yaşattı. Keyifli dakikalar geçiren çocuklar, buluşmanın finalinde pasta kesti. Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nurşah Keskin, “Hastanemizde sağlık hizmetlerini en iyi şekilde verirken, özellikle çocuklara yönelik bu tür etkinlikler de düzenliyoruz. Bu organizasyonumuzda da talasemili çocuklarımızla bir araya geldik. Onların yüzünün güldüğünü görmek çok güzel” dedi.