NİLGÜN TAZE

ADANA (İLKHABER) - Çukurova Belediyesi ve TSYD Adana Şubesi birlikteliği ile düzenlenen TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası, 15 Eylül Cuma günü başlayacak. 3 gün sürecek olan turnuvanın açılış maçı, 16.00'da Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop ile PTT SK arasında oynanacak. Günün ikinci maçı ise Çukurova Belediyesi SK ile Karayolları SK arasında oynanacak.

Turnuva, tek devreli lig usulüne göre oynanacak. Bütün maçlar, ASKİ Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak.

Çetin: "Tüm Adanalıları davet ediyoruz"

Çukurova Belediyesi ve Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Onursal Başkanı Soner Çetin, turnuvanın gerçekleşmesinde büyük emeği olduğunu belirterek, "Geleneksel hale getirmek isteğimiz turnuva start alıyor. Tüm Adanalıları 3 gün sürecek olan voleybol şölenine davet ediyoruz. Temsilcimiz Çukurova Belediyesi Spor Kulübü ve davetimizi kabul ederek turnuvaya katılan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop, Karayolları SK ve PTT SK kulüplerine de teşekkür ediyoruz. Lig öncesi oynanacak olan bu karşılaşmalarda bütün takımlara başarılar diliyorum" dedi.

Kanber: "Tüm Adanalıları davet ediyoruz"

TSYD Başkan Vekili Engin Kanber ise, "20 yıldır düzenlenmeyen TSYD Turnuvası Soner başkanın desteğiyle tekrar canlandı. 20 yıl sonra yaşanacak olan bu heyecan Adana için de güzel bir şölen olacak. Tüm Adanalıları maçlara davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

27. Golf Mad Turnuvası Antalya'da başladı 27. Golf Mad Turnuvası Antalya'da başladı

Maç Programı

15 Eylül Cuma

  • 16.00 Muratpaşa Belediyesi Sigortashop - PTT SK
  • 18.00 Çukurova Belediyesi SK - Karayolları SK

16 Eylül Cumartesi

  • 13.30 Karayolları SK - Muratpaşa Belediyesi Sigortashop
  • 16.00 Çukurova Belediyesi SK - PTT SK

17 Eylül Pazar

  • 13.00 PTT SK - Karayolları SK
  • 15.00 Çukurova Belediyesi SK - Muratpaşa Belediyesi Sigortashop

TSYD Kupası maçları

Bilet Fiyatları

Turnuva biletleri 20 TL'den satışa sunuldu. Passo.com.tr'den satışta olan biletler ile 1 güne 1 bilet şeklinde satılacak.

Maçlar Canlı Yayınlanacak

15-16-17 Eylül tarihlerinde 3 gün sürecek olan TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası, 5 Ocak TV YouTube kanalı ve Çukurova Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.