ADANA (İLKHABER) - Türkiye’nin sanayi temalı tek ‘Gençlik Koşusu’, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi tarafından düzenleniyor. AOSB’nin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ruhunu yaşatmak amacıyla düzenlediği koşu, bugün saat 08.00’de, Merkez Park’ta başlayıp, 10 kilometrelik parkur boyunca devam edecek.

Adana Valiliğinin himayesinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek etkinlik kapsamında, Merkez Park içerisinde kurulacak olan fuaye alanında etkinlikler düzenlenecek.

Coğrafi konumu, lojistik avantajları, Türkiye'deki OSB'ler içinde en uygun girdi maliyetleri, sürdürülebilir ve kesintisiz üretim imkanlarının yanı sıra fark yaratan hizmetleriyle cazibe merkezi olan ve bugüne kadar OSB’ler içinde ilk ve tek olan birçok hizmeti hayata geçiren AOSB’nin koşusu için binlerce kişinin kayıt yaptırdığı bildirildi.

Türkiye'nin sanayi temalı tek gençlik koşusunun  Fuzuli Caddesi’nden başlayacak koşunun güzergahı ise şöyle:

Adana'da ki depremzedelere müjde Adana'da ki depremzedelere müjde

Fuzuli caddesi (Ters Yön), Cevat Yurdakul Caddesi (Ters Yön), Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi (Ters Yön), Seyhan Caddesi, Kızılay Caddesi (Ters Yön), Postane Caddesi, 5 Ocak Meydanı, Ali Münif Yeğenağa Caddesi, Seyhan Kaymakamlığı önü, Ulus Caddesi, Taşköprü üstü, Hacı Sabancı Bulvarı (Ters Yön), Optimum Avm Kavşağı, D815 – Girne Köprüsü- Merkez Camii Önü, Fuzuli Caddesi, Asayiş Amirliği önünden Galeria bahçesine giriş, Merkez Parka Giriş (Kuzey giriş), Park içi tren yolu,

Dünya su havuzu BİTİŞ