Çeşmeli-Erdemli-Silifke-Taşucu Otoyolunun 2026'da tamamlanması planlanıyor Çeşmeli-Erdemli-Silifke-Taşucu Otoyolunun 2026'da tamamlanması planlanıyor

Ahmet AKDENİZ

ADANA (İLKHABER) -  CHP Adana Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Mustafa Fidan Vursavuş milletvekili aday adayı oldu.

2023 Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday adaylığı sürecinde kentte çok sayıda tanıdık sima milletvekilliği için başvurularını yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de kentin sorunlarıyla ilgili sık sık gündeme gelen CHP Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mustafa Fidan Vursavuş oldu. CHP’den milletvekilliği için belediye meclis üyeliğinden istifa eden Vursavuş, aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Kentin problemlerini her fırsatta dile getiren ve çözüm önerileri sunan Mustafa Vursavuş, bu seçimlerde aday gösterilip milletvekili olarak TBMM’de yer alırsa kentin sorunlarına çözüm olmak için daha fazla mücadele edeceği öne sürülüyor. Vursavuş, aday adaylığı başvurusu yaptığını belirterek, “28.Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Adana Milletvekili Adayı olabilmek için aday adaylığı başvurumu yaptım.Çıktığımız bu yol hayırlara vesile olsun. Allah utandırmasın” dedi.